Ana sayfa Haber Canon’un tasarım gücü tescillendi

Canon’un tasarım gücü tescillendi

0

Tasarım ödülleri olan İF 2011 ve Reddot 2011 ödüllerine, 2 Canon teknoloji ürünü layık görüldü
 

Görüntü çözümlerinde dünyanın lider firması Canon”un X Mark 1 serisi hesap makinesi ofis ve iş kategorisinde “iF 2011” ve “Reddot 2011” tasarım ödüllerine layık görüldü. Canon”un PIXMA MG8150 yazıcısı da kendi kategorisinde “Reddot 2011” tasarım ödülü aldı.
 

PIXMA MG8150 Yazıcı şık ve hafif siyah gövde tasarımı, geniş merkezi kontrol paneli ve TFT ekranıyla Wi-Fi özellikli kusursuz “hepsi bir arada” bir ürün olarak öne çıkıyor. PIXMA”nın ışıklı rehbere sahip kullanımı kolay dokunmatik paneli ve eşsiz Akıllı Dokunmatik Sistemi ile saniyeler içinde baskı, kopyalama ve tarama yapılabiliyor.

   Canon

Bu ürün, Canon”un FINE (Tam Fotolitografi Mürekkep Püskürteç Mühendisliği) baskı teknolojini kullanarak, kusursuz ayrıntılara sahip tek renk veya renkli fotoğraflar elde edilmesi için minimum 1 pikolitre mürekkep damlacığı ile 9600 dpi”a kadar baskı çözünürlüğü sağlayabiliyor. Kapsamlı yazılım paketinde kullanıcıların video arşivinden fotoğraf baskısı almalarına izin veren Canon”un Full HD video baskı yazılımı da bulunuyor.
 

2009 yılında yenilikçi ve modern bir tasarımla tanıtılan X Mark 1 ticari hesap makinesi şık ve sofistike tuş ve gövde yüzeyi ile tasarım anlayışına yeni bir soluk getirdi. Farklı tarzı ile modayı takip eden yöneticiler ve profesyonellerin tercihi oldu. Aerodinamik şekilli ve dayanıklı X Mark 1 gösterişli siyah ve beyaz renk seçenekleriyle, Canon”un çevre bilincine sahip hesap makineleri serisinin izinden yürüyerek kurumun çevresel etkilerin azaltılmasına olan bağlılığını bir kez daha kanıtlıyor.
 

Geliştirilmiş teknoloji
X Mark 1″in ekranı Canon dijital fotoğraf makinelerinin prizmalarının üretimi sırasında oluşan atık plastiklerden geri dönüştürülerek üretilmiştir. çevresel etkileri ve enerji tüketimini önemli ölçüde azaltan X Mark 1, aynı zamanda, Canon”un yedekleme pilleri gerektirmeden sadece güneş enerjisiyle çalışan ilk ticari hesap makinesidir.

 Canon

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here