Ana sayfa Haber Canon’un en yeni üyesi

Canon’un en yeni üyesi

0

Teknoloji meraklılarını ağırlayan dünyanın en büyük yedinci fuarı CeBIT, 7-11 Ekim tarihleri arasında düzenlendi

Sevdiğiniz ve keyifle okuduğunuz teknoloji dergilerine imza atan Etna Yayıncılık, bu yıl da dünyanın en büyük teknoloji fuarlarından biri olarak kabul edilen CeBIT”te okurlarıyla buluştu. 7- 11 Ekim tarihleri arasında Tüyap’ta teknoloji meraklılarını ağırlayan fuarda standımızı ziyaret eden okurlarımız ve teknoloji meraklıları Fototeknik, Photoline, Newtech, Notebook, Macline, Sound ve DigitalArts dergilerinin editörleriyle tanışıp sohbet etme fırsatı bulurken, dergi ile ilgili eleştiri ve beğenilerini de bizlerle paylaştı.

Avrasya’nın en büyük dijital iş geliştirme ve teknoloji platformu CeBIT Bilişim Eurasia ile birlikte bu yıl ilk defa aynı anda düzenlenen CeBIT Broadcast, Cable & Satellite Eurasia 2009 fuarı ziyaretçi akınına uğradı. Geçtiğimiz yıllarda 6 gün olarak düzenlenen fuarı, bu yıl 5 gün olmasına rağmen 146 bin 572 teknoloji tutkunu ziyaret etti.

Şirketlerin global ekonomik krizin yaralarını bilişimle saracakları en yeni ürün, hizmet ve uygulamaların sergilendiği; global arenada iş birliği görüşmelerin yapıldığı fuarlarda toplam 1.224 katılımcı firma yer aldı. Bilgi ve iletişim teknolojileri alanında dünyanın en büyük yedinci fuarı olan İstanbul’daki CeBIT Bilişim Eurasia, önümüzdeki sene 6-10 Ekim 2010 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here