Ana sayfa Haber Canon şimdiye kadar üretilen en geniş açılı lensini üretti

Canon şimdiye kadar üretilen en geniş açılı lensini üretti

0

 

Canon, 2/3″ 4K taşınabilir lensi, şimdiye kadar üretilen en büyük odak uzunluğa sahip olan modelini, CJI2ex4.3B‘yi üretmeye başladı. 4.3 nm’lik değeri bulunan CJI2ex4.3B modeli spor ve haber çekimleri dahil olmak üzere röportaj, canlı yayınlara yönelik de tasarlandı. Kısacası bir yayın aracı olarak tasarlanmış. 4K’lı Canon CJI2ex4.3B, 12x optik zum menzilinin tamamında 4K çözünürlüğü sunabiliyor. Ek olarak farklı seçim ortamlarına hızlıca uyum sağlama özelliğine sahip yeni lens ile çekim yapan kullanıcılar, karelerinde merkezden kenara uygunlukta görüntü kalitesi elde edilir. 4.3mm ultra geniş açıdan yakın plan çekime geçebilir, dahili 2x katlama çok daha geniş odak erişimi elde edilmesini sağlarken 4K optik performansını da koruyabiliyor.

CJI2ex4.3B‘nin ağırlığı 2.1kg. Böylece kameramanların standart omuz çekimleri için ideal hale getirildi. Hareket halinde kullanılabilir, uzun süre halinde de omuzlarda hareket halinde çekim alınabilir.

Ek olarak doğa ve vahşi yaşam belgeselciliğine de uygun Canon CJI2ex4.3B modeli. Dijital Sürücü ünitesine yerleştirilen 16 bit mutlak değerli encoder yazılımı, operatörlerin herhangi bir başlatma işlemi yapmaları gerekmeksizin kamerayı anında çekime başlamalarını sağlayabilir.

Temel özellikleri ise şunlar:

12x zumla 4K çözünürlüklü 2/3″ taşınabilir geniş açı lensi
Geniş açı ucunda olağanüstü 4,3mm odak uzunluğu 52mm’ye kadar genişler (2x katlama ile 104mm’ye kadar)
2/3″ 4K uyumlu kamera ile kullanıldığında görüntünün her yanında olağanüstü optik performans
HD lenslerde olduğu gibi 4K kaliteyi hafif tasarım ve kompakt boyutla birleştirerek rahat omuzda çekim imkanı sunar.
Dahili 2x katlama kullanıldığında bile kesintisiz 4K performans
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here