Ana sayfa Haber Canon PowerShot G serisine 5 farklı model eklendi

Canon PowerShot G serisine 5 farklı model eklendi

0

Canon PowerShot G serisinde, 5 farklı modelle kompakt fotoğraf makinalarını yeniledi. PowerShot G1 X Mark II, G3 X, G5 X, G7 XMark II ve G9 X profesyonel derecelerinde ve sadece ceplere sığabilecek boyutlarda. erinin amiral gemisi olan G1 X Mark II, en yüksek görüntü kalitesini yakalarken, G3 X 25X optik zumu yüksek video özellikleriyle sunuyor. Serinin tek vizörlü fotoğraf makinesi G5 X ise vizörüyle öne çıkıyor. G7 X Mar II küçük boyutu, G9 X ise retro tasarımına sahip.

G1 X Mark II: çoklu açıdan çekim özelliğine sahip büyük 1,5 tipi 18,7 x 14,0 mm Canon CMOS sensörler bulunuyor. 12.8 Megapiksel görüntüler (3:2)* çekerek DSLR kalitesinde Full HD videolar kaydedebiliyor. HS System ve maks. 12.800 ISO değeriyle düşük ışıkta hassasiyet oluşturabilecek. Wi-Fi ve görüntü senkronizasyonu gibi özellikleri var.

G1 X Mark II fiyat: 2199 TL

G3 X

1,0 tipi sensörle birlikte keskin, 24 mm ve ultra geniş açılı zum lens uzak veya yakın demeden tüm nesneleri olağanüstü ayrıntılarıyla yakalamanızı sağlar. Fotoğraf ya da film çekerken PowerShot G3 X, sahneleri güzel bir arka plan bulanıklığıyla yakalamanızı ve düşük ışıkta bile net görüntü elde etmenizi sağlar. 25x optik zum ve 9 yapraklı diyafram ile PowerShot G3 X geniş manzaralar, güzel bir arka plan bulanıklığına sahip portreler ve uzak mesafeleri en ince ayrıntısına kadar yakalamak için idealdir.

G3 X fiyat: 2999 TL

G5 X:

1,0 tipi 20,2 Megapiksel CMOS sensör ve DIGIC 6 işlemciyle her ışık koşulunda canlı, net çekimler sunuyor. Akıllı optik görüntü sabitleyici, tripodsuz veya düşük ışıkta canlı, net, sabit fotoğraflar ve filmler çekmeyi sağlıyor. Fotoğraf makinenizi standart USB akıllı telefon şarj cihazlarıyla veya çalışırken ya da internette gezinirken PC’niz üzerinden kolayca şarj edebilirsiniz. Büyük 3,0 inç (1.040.000 nokta) değişken açılı dokunmatik ekranla farklı açılardan çekim yapın ve sezgisel, parmak ucuyla kullanımın tadını çıkarın!

G5 X fiyat : 2999 TL

G7 X Mark II

Parlak f/1,8-2,8 zum lens ve 1,0 tipi sensör ile muhteşem arka plan bulanıklığı ve olağanüstü ayrıntılar oluşturabilirsiniz. HS System ve DIGIC 6 ile düşük ışıkta çekimlerin ustası olun! Görüntüleriniz gece ya da gündüz fark etmeden tıpkı sizin hatırladığınız gibi kalacak. Canon”un DIGIC 6 özellikli ve büyük 1,0 tipi, 20,2 MP CMOS sensörlü HS System’i düşük ışıkta harikalar yaratır ve size olağanüstü görüntü kalitesi sağlar. Böylece flaş ya da tripod kullanmadan anın gerçek atmosferini yakalamak çok kolay. Her şeyin hızlı bir şekilde hareket ettiği anlarda PowerShot G7 X Mark II, o özel anları yakaladığınızdan emin olmak için saniyede 6,5 kare yakalayarak hızlı çekim yapabilmenizi sağlar.

G7 X Mark II fiyat: 1699 TL

G9 X: 

Cep boyutundaki bu fotoğraf makinesi, 1,0 tipinde 20,2 megapiksel CMOS sensör ve DIGIC 6 işlemci barındırıyor. f/2,0 lensi ve 3x optik zoom donanımlı Canon HS sistemli lensi, genellikle spontan çekimler için geliştirilmiş. Görüntü formatı FullHD olarak kaydedildi ve 6,0 fps aralıksız çekim yapabilme yetenekleri var.

GX fiyatı: 1999 TL.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here