Ana sayfa Donanım Canon Pixma Pro9500 Mark II

Canon Pixma Pro9500 Mark II

0

O bir sanatçı

Canon”un Pixma Pro9500 Mark II modeli, profesyonel fotoğrafçıların sergilenmek ve satılmak üzere stüdyo kalitesinde görüntü elde edebilecekleri güçlü bir ürün. önceki Canon Pro9500 modelini andıran bir tasarıma sahip olan foto yazıcı, siyah ve koyu gri tasarımıyla sağlamlığı ve gücü çağrıştırıyor.
Canon Pixma Pro9500 Mark II
ön panelinde temel kontrol tuşları bulunan yazıcı, USB bağlantısıyla pratik çıkış imkanı da sunuyor. Yine önceki modelde olduğu gibi yazıcıyı en fazla on dakika içinde kullanmaya başlamanız mümkün. Sürücünün kolayca yüklenmesi ve yazılım desteği, kısa sürede yazıcının baskıya hazır hale gelmesini sağlıyor. Ayrıca yine kolay kullanım imkanı sunmak için, kartuş değişiminde de birçok kolaylık sunulmuş.
 

 

 

Canon Pixma Pro9500 Mark II, kağıt konusunda kullanıcısına çok çeşitli seçenekler sunuyor. Yazıcıdan, A3+ ebadından 14″ ebadına kadar çıkışlar almanız mümkün oluyor. Sanatsal projeler için en uygun ürünlerden olan yazıcıda yüksek parlaklıktaki kağıtların yanı sıra, yarı parlak, mat ve güzel sanatlara uygun kağıtlar bulunuyor. Kartuşu incelerken ise, renk çeşitliliği sizi oldukça memnun bırakıyor. Pixma Pro9500 Mark II, standart olarak 10-renkli pigment temelli, tek tek değişebilen mürekkep sistemi kullanıyor.  
Renklerin arasında bulunan mat siyah ve foto siyah sayesinde kullanıcılar, parlak ve mat kağıtlara mürekkep tanklarını değiştirmeye gereksinim duymadan baskı alabiliyorlar. Pixma Pro9500 Mark II, kanal başına 16 bitlik kapasiteye ek olarak, 276 trilyon renk olasılığıyla hem tam renkli, hem de tek renkli baskıda olağanüstü yumuşak tonlamalar sunuyor. Atanmış tek renk mürekkepler renk kalıplaşmasını en aza indirirken, kullanıcıların daha yumuşak doğal ve gri tonlama elde edebilmeleri de mümkün oluyor. Yazıcının sunduğu yazılım desteği ile oldukça kaliteli çıkışlar elde edebiliyorsunuz. Ayrıca, kendi foto editör yazılımınızla da nefes kesici sonuçlar sağlanabiliyor. Pixma Pro9500 Mark II modelinde, Canon Kyuanos teknolojisi kullanan yeni bir Ambient Light Correction (Ortam Işığını Düzeltme) özelliği bulunuyor. Kullanıcılar baskının görüneceği ışık tipini seçebiliyor; son baskının renkleri otomatik olarak düzenlenerek sonucun fotoğrafçının istediği gibi çıkması sağlanıyor. çıkış kalitesi, profesyonel fotoğrafçılar ve sanat projeleri üzerinde çalışanları memnun bırakacak düzeyde. Renklerin canlılığı ve detayının, bu sınıftan bir ürün tercih edenler için yüksek seviyede olduğunu belirtelim. çizgilerin netliği ise her kağıt çeşidinde test ekibimizin beğenisini kazanan bir diğer özellik oldu. Yazıcının enerji tasarrufu özelliği ve sınıfına göre oldukça sessiz olması da öne çıkan diğer avantajlar olarak göze çarpıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here