Ana sayfa Donanım Canon Pixma MP630

Canon Pixma MP630

0

Canon “hepsi bir arada” ile kompakt stüdyo

  Yaratıcı kullanıcılara kendi fotoğraf stüdyolarını kurma imkânı veren Pixma MP630, 1pl mürekkep damlacıkları ve 9600×2400 dpi”ye kadar baskı çözünürlüğüyle etkileyici fotoğraflar sunuyor. Pixma serisinin bütün üstün özelliklerini içeren bir model olan Pixma MP630, yeni 5 Tek Mürekkep sistemini kullanıyor. Yeni fotoğraf kağıdı, yeni mürekkepler ve PIXMA MP630 bir araya geldiğinde, yazdırılan görüntülerin güzelliğini ve uzun süreli dayanıklılığını artıran sistemin bir parçası olan ChromaLife100+ fotoğraflar ortaya çıkıyor, basılan fotoğraflar 300 seneye kadar renkleri solmadan korunabiliyor.
 
Fotoğrafçı kalitesinde 10×15 cm kenarlıksız bir fotoğrafın baskısı yaklaşık 20 saniye sürüyor. Fotoğraflarda ek kontrast için bir siyah boya ve belgelerde canlı metinler için pigment siyah ile yeni Tek Mürekkep sistemi üstün kalite ve etkin kullanım sağlıyor.

Hızlı Başlangıç, akıllı menü navigasyonu için Kolay Kullanım Butonu (Easy-Scroll Wheel), parlak, daha yüksek tanımlı 6.2 cm renkli TFT ekran ve kendiliğinden açılan kağıt tepsisi gibi özelliklerle kullanıcı deneyimi artırılıyor. Ayrıca, PIXMA MP630″da fotoğrafların ve belgelerin aktarılması ve yedeklenmesi için büyük önem taşıyan hafıza kartı ve/veya USB belleğe tarama özelliği de bulunmakta.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here