Ana sayfa Donanım Canon, Photo Digital Fuarı’nda yeni ürünleriyle boy gösterdi

Canon, Photo Digital Fuarı’nda yeni ürünleriyle boy gösterdi

0

Photo & Digital Fuarı”nda, Canon standında katılımcılar farklı ürün gruplarını tanıma ve deneyimleme şansına ulaştı

Canon”un bu yıl fuarda sergilediği ürünler arasında DSLR fotoğrafçılığına yeni açılımlar getiren EOS100D ve EOS700D modelleri, hem Wi-Fi hem de GPS özelliğine sahip olmasıyla dikkat toplayan SX280HS ve standartları belirleyen A3+ fotoğraf yazıcısı PIXMA PRO 1 özellikle öne çıkan ürünler oldu.
 

İşte fuarda öne çıkan Canon ürünleri ve kısaca özellikleri:

CANON EOS 700D
DSLR Fotoğrafçılığında Yaratıcılığınızı Geliştirin
Canon EOS700D, DSLR fotoğrafçılığında yaratıcılığını geliştirmek isteyenlere hitap ediyor. 18 megapiksel sensörle harika fotoğraflar ve videolar çekme imkanı sunan model, kullanımı kolay değişken açılı Clear View LCD II Dokunmatik ekranla da çekim yapmanın keyfini maksimuma çıkarıyor.

CANON EOS100D
Asla yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz bir DSLR
Canon EOS100D, kullanıcıların beraberlerinde her yere götürebileceği, küçük ve hassas bir DSLR. Optik vizöre ve sezgisel dokunmatik ekran kontrollerine sahip olan 18 megapiksel EOS 100D, harika fotoğraflar ve videolar çekmeyi sağlıyor. Modelin kullanımı kolay ve büyük dokunmatik ekranı da fark yaratıyor.


CANON SX280HS

Hem Wi-Fi”li hem GPS”li SX280HS
Kompakt PowerShot SX280 HS seyahatlerinizi kaydetmek ve paylaşmak için gereken her şeyi sunuyor. Model; 20x optik zoom, kusursuz 60 kare/sn Full HD filmler, GPS etiketleme ve Wi-Fi özellikleri benzerleri arasında dikkat çekiyor. HS Sistemi de düşük ışıkta olağanüstü sonuçlar sunuyor.

Canon PIXMA PRO-1
Standartları belirleyen A3+ fotoğraf yazıcısı ile maksimum kar
12 mürekkepli Canon PIXMA PRO-1 ile kullanıcılar görüntülerini fotoğraf stüdyosuna göndermeden profesyonel baskılar oluşturabiliyor. Model, kullanıcılara yüksek verimlilik ve medya desteği maksimum kar sağlıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here