Ana sayfa Haber Canon Legria HF R68 yeni el kameraları

Canon Legria HF R68 yeni el kameraları

0

Canon‘un yeni Legria HF R serisine eklediği Legria HF R68, Legria HF R66 ve Legria HF R606, kompakt, taşınabilir, Full HD desteği ile tatil ve günlük kullanım odaklı. Canon’un yakından tanıdığımız DIGIC DV4 görüntü işlemci altyapısını ve Full HD görüntüler harmanlandı, buna da 57x geliştirilmiş zum oranlı bir 32x optik zum lens donanımına sahip.Bu seri için geliştirilen teknoloji, zumlamanın neden olduğu hassasiyetin doğurduğu sarsıntıyı önlüyor ve ek olarak çekimin netliğini arttırmak adına otomatik uzaklaştırma sırasında konuyu yeniden bulmaya yardımcı oluyor.

Bahsettiğimiz, sarsıntı önleme teknolojisi, Akıllı IS özelliği ile sağlanıyor. Otomatik olarak sarsıntıyı azaltıyor ve zum esnasında görüntü kayıplarını da engelleyebiliyor. Legria HF R68 modelinde, aile kullanımına yönelik geniş açı lens dahil edildi. 26.9mm’ye indirebilir odak uzaklık ve kameranın genel görüş açısında genişletiliyor.

Ağır çekim özelliği, 1/2x oranında yavaşlatarak, görüntünün tüm ayrıntısıyla yakalayıp yeniden izleyebilir ve aksiyonu 1200x oranına kadar hızlandırarak da aktivitelerinizde gün batımlarını veya aksiyon dolu anlarınızı sürekli tekrar tekrar oynatabiliyor.

Kaydedilen görüntülerin korunması ve belgelenmesi adına bebek modu bulunuyor kameralarda. özel bir albüme kaydedilen bu görüntüler, bu albümde saklanırken yanlışlıkla silinmesini önlemek adına dosya kilitleme işlevi de bu özelliğin içerisinde. NFC bağlantılı olarak cihazlarla eşleşebilir, Connect Station CS100 dahil olmak üzere, tüm mobil cihazlarla da erişim sağlanıyor. 

Bununla birlikte Legria HF R606 FlashAir SD kartlarla da uyumlu. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here