Ana sayfa Donanım Canon Legria FS Serisi

Canon Legria FS Serisi

0

Daha fazla eğlence, daha fazla özgürlük

Ultra kompakt gövde yapısıyla birlikte yüksek performans sunan FS serisindeki 4 yeni model, tek bir şarjla 3,5 saate kadar sürekli çekim yapabilme özelliğine sahip. önceki modellerden önemli ölçüde küçük olan ve FS21, FS20 ve FS200 modellerinden meydana gelen yeni LEGRIA FS serisindeki her bir video kamera, ceket cebine veya küçük bir çantaya rahatlıkla sığabilecek boyutlarda. Yaklaşık 230 gr ağırlığında olan her bir model, gün boyunca taşınabilecek şekilde tasarlanmış.

Canon”un benzersiz Video Snapshot işlevi, tek bir tuşla otomatik olarak kısa film klipleri yakalanmasını sağlarken, en önemli görüntünün kaçırılmaması için harika bir yöntem olan yeni Pre REC (ön Kayıt) işlevi sayesinde, kayıt tuşuna basılır basılmaz, hareketten önceki üç saniyeyi de çekilebiliyor.

Serinin en üstünde yer alan çok yönlü Dual Flaş Bellekli video kameralar, dahili bellek ve hafıza kartlarına kayıt yapıyor. 32GB, 16GB ve 8GB dahili flaş sürücülere sahip modeller mevcut bulunuyor. Dört farklı renkte mevcut olan LEGRIA FS200, doğrudan hafıza kartına kayıt yaparak, video klipleri anında paylaşmak için harika bir yöntem sağlıyor. Yeni LEGRIA FS serisindeki modeller, ultra verimli flaş belleğe ek olarak yepyeni bir özellik daha sunuyor: Hızlı ?arj. Gün boyunca yapılan uzun bir çekimin ardından, bir saat daha kayıt yapmak için boşalmış bir pili şarj etmek yalnızca 20 dakika sürüyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here