Ana sayfa Donanım Canon”la yaratıcılığınızı arttırın

Canon”la yaratıcılığınızı arttırın

0

Yeni PowerShot”lar ile hayat daha yakın planda

  Canon”un PowerShot ürün grubunu daha da güçlendirmek üzere pazara sunduğu yeni fotoğraf makinesi 9 Megapiksel PowerShot SX110 IS, kompakt ve hafif bir gövdede olağanüstü telefoto erişimi sağlıyor.

üstün Canon teknolojilerini bir arada sunan yeni kamera, fotoğraf çekimini kolay ve keyifli bir hale getirirken deneyimli fotoğrafçıların yaratıcılığına da yaratıcılık katıyor. PowerShot SX110 IS, 10x Canon optik zoom ile (36-360mm”lik, 35mm filme eşdeğer odak uzaklığı) daha da uzaktaki cisimleri görüntüye alıp, okuldaki spor faaliyetlerinden aile tatillerine kadar her türlü etkinlik için mükemmel bir fotoğraf makinesi olma özelliği taşıyor.

Canon”un Optik Görüntü Sabitleyici teknolojisi fotoğraf makinesi sallantılarının etkilerini giderirken, fotoğraf makinesinin geniş yakınlaştırma menzilinde keskin ve bulanık olmayan resimler çekilmesine olanak tanıyor. PowerShot SX110 IS, geniş bir ışık ortamı yelpazesinde en iyi sonuçların elde edilmesi için tasarlanmış 20 çekim modu içeriyor. Bu, yeni başlayanlardan deneyimli fotoğrafçılara kadar bütün seviyeden kullanıcılar için olağanüstü bir katkıyı ifade ediyor. Bütün çekim ayarlarını gören ve arasından otomatik olarak seçim yapan yeni Kolay Mod, henüz çok uygun olmayan ayarlar yapma eğiliminde olan yeni başlayan fotoğrafçılar için mükemmel bir özellik. Kolay Mod ayrıca oynatma seçeneklerini de basit izleme ve silme işlevleri ile kısıtlıyor.  Diğer taraftan, deneyimli kullanıcılar için, tam manüel kumandaya geçme ve özel efektler veya olağan dışı ışıklandırma kullanmak için ayarları kişiselleştirme imkanı da mevcut. Yüksek ISO Otomatik Mod”da etkin kılınan Hareket Tespiti Teknolojisi, fotoğrafların her zaman keskin olmasını sağlamak için, Yüz Tespiti Teknolojisini, Optik Görüntü Sabitleyicisini ve görüntü bilgilerini kullanıp fotoğraf konusunun hareketlerini ve fotoğraf makinesinin sallantılarını belirliyor. Yüksek ISO performansı ayrıca, asgari bulanıklık ve azami görüntü kalitesi elde etmek için daha da iyileştirildi.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here