Ana sayfa Haber Canon, imageRUNNER ADVANCE ile ofis devrimini başlattı

Canon, imageRUNNER ADVANCE ile ofis devrimini başlattı

0
Bayi ve müşteri geri bildirimlerine göre tasarlanan Canon”un yeni imageRUNNER ADVANCE ofis platformu, gelişmiş performans yönetimi, üstün görüntü kalitesi ve artırılmış kullanılabilirlik sunan üstün tasarımı ve çevreci yaklaşımıyla ofis baskısı ve belge yönetim teknolojisinde evrim başlattı.

Dijital görüntüleme teknolojisinin lideri Canon, fotokopi pazarına yönelik düşük işletim maliyeti ve artırılmış belge güvenliği sunan yeni ürün serisi imageRUNNER ADVANCE teknolojisini Türkiye”ye getirdi.

Beş yıl süren bir araştırma geliştirme sürecinin ardından hayat bulan imageRUNNER ADVANCE serisi geleceğin iş ortamlarında ortaya çıkacak ihtiyaçları karşılayacak üstün özellikler taşıyor. KOBİ”lerden büyük kurumlara kadar her büyüklükteki organizasyonlar için düşük işletim maliyeti sağlayan seri, aynı zamanda belge iş akışlarına daha kolay entegrasyon ve güvenlik getiriyor.
 

Renkli dakikada 70 adede kadar kopya ve baskı seçeneği sunan imageRUNNER ADVANCE serisi yüzde 40 enerji tasarrufu ve karbon emisyonunda yüzde 50’ye varan azalma sağlıyor.

imageRUNNER ADVANCE belge güvenliğinde son nokta
Tanıtım toplantısında imageRUNNER ADVANCE”i değerlendiren Canon İş çözümleri Pazarlama Müdürü Faruk Hançarlıoğlu “Belgeler, organizasyonların her şeyi. Şirketin büyüklüğü ne olursa olsun, iletişimi sağlamak, yaratıcılığı paylaşmak, işleri yedeklemek ve sözleşmeleri resmileştirmek için belgeler kullanılmaktadır. Bu gerçekler doğrultusunda geliştirilen imageRUNNER ADVANCE platformu, ofis baskısı ve belge yönetimi teknolojisinde bir evrim niteliği taşıyor” dedi.

imageRUNNER ADVANCE”in gelişmiş baskı işleme, yayınlama ve iletme özellikleri ile iş süreçlerinin geliştirilmesini sağladığını belirten Hançarlıoğlu, yeni platformun üstün özelliklerine de dikkat çekerek, “imageRUNNER ADVANCE, doküman güvenliğini koruma altına alıyor. Doküman takibi sağlayan seri ile belgenin kimden çıktığı bilgisi ve belge üstünde yapılan değişiklikler rahatlıkla takip ediliyor. Yani belgenin ne zaman ve kimden çıktığının takibi için ıslak imza gerekmiyor” açıklamasında bulundu.

Maksimum işletim verimliliği ve güvenliği bir arada
Canon”un iR serisinin başarısı üzerine, müşteri ve ortaklardan alınan geribildirimlerin değerlendirilmesiyle geliştirilen imageRUNNER ADVANCE, gelişmiş denetim birimi ve hızlı veri işleme özelliği ile ofis performansını en üst seviyeye taşıyor. Canon”un sektörde bir ilk olan MEAP teknolojisi ve Adobe, Microsoft ve NTWare gibi önde gelen yazılım sağlayıcılar ile kurduğu ortaklıklar da işletim verimliliğini ve güvenliğini maksimum düzeye ulaştırıyor ve yaygın ofis sistemleri ile entegrasyonun basit ve hızlı yürümesini sağlıyor.

Adobe® PDF, Adobe® PDFA1b, Office Open XML ve Reader Extension gibi yeni dosya formatları ile kullanıcıların yorulmadan çıktı halindeki belgeler ile çalışmalarını, üzerlerinde işaretlemeler yapmalarını ya da arşivleme amacıyla dosyaları kaydetmelerini kolaylaştırıyor.

 

 

 

TFT LCD dokunmatik ekranı sayesinde menü seçeneklerinin kişiye göre özelleştirilmesine ve çok kolay işlem yapılmasına olanak sağlayan seri, sunduğu belge güvenliği işlevi ile en katı güvenlik standartlarına cevap veriyor. Personel kimlik kartı ve “follow-me” sistemi ile güvenlik sağlayan cihaz, basılan belgelere güvenli bir filigran basan Document Scan Lock Kiti ve taranan PDF belgelerine kontrollü erişimi sağlayan Adobe® LiveCycle Rights Management sunucusu ile önemli iş verilerine üst düzey koruma sağlıyor.

Profesyonel baskı hizmeti sağlayıcılarına en mükemmel çözüm
Yüksek dijital baskı kalitesiyle profesyonel baskı hizmeti sağlayıcılarının değişken hacimli üretim ihtiyaçlarına üst düzey çözüm sunan imageRUNNER ADVANCE, yeni “üretime giriş” modelleri, sonlandırma seçenekleri ve modüler tasarımlarıyla kapsamlı bir işlevsellik sağlıyor. imageRUNNER ADVANCE C9070 PRO ve C9060 PRO ürünleriyle tam renkli çıktı için dakikada 60-70 sayfalık çalışma hızı ile yüksek verimlilik ve görüntü kalitesi sunan seri, çift taraflı baskı da dahil olmak üzere SRA3″ten daha büyük boyutlardaki kağıtlar ile birlikte 300gsm”ye kadar kuşe ve mat kağıtlara baskı gerçekleştiriyor. Seri, 4250 kağıtlık istifleme kapasitesi ile verimliliği de en üst seviyeye taşıyor.

Profesyonel üretim ortamlarının ihtiyaçlarına maksimum çözüm sunmayı hedefleyen yeni seri, profesyonel delme, 100 sayfaya kadar zımbalama, 20 sayfaya kadar cilt dikişleme, kitapçık kesimi ve 52-105gsm arasında değişen aralıklarla beş farklı katlama çeşidi (Z katlama, mektup katlama, mektup dışa katlama, yarım katlama ve çift paralel katlama) başta olmak üzere çeşitli tamamlama seçenekleri de sunuyor.
Serinin bir diğer özelliği ise daha önce kurulmuş olan dijital baskı iş alanlarına kolaylıkla entegre edilebilmesi.

çevreci ofislere çevreci yaklaşım
çevresel etkinin en aza indirilmesi hedefiyle tasarlanan imageRUNNER ADVANCE, karbon emisyonlarında %50″ye varan azalma ile birlikte sektörün en yüksek enerji verimliliği seviyelerini sağlamaktadır. Birçok dış parçası biyoplastik kullanılmadan yapılan yeni seri, Energy Star ve ROHS uyumuyla da göz dolduruyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here