Ana sayfa Donanım Canon i-SENSYS MF3010

Canon i-SENSYS MF3010

0

Bu kompakt tek renkli lazer yazıcıyla hızlı baskı, kopyalama ve tarama işlemlerinizi, doğrudan masaüstünüzden kolaylıkla yapabilirsiniz
 

Kompakt, modern tasarım
MF3010 tümüyle siyah, zarif ve şık bir tasarıma sahip. Yerden tasarruf sağlayan tek bir ünite içinde, yüksek kaliteli tek renkli bir yazıcı, bir tarayıcı ve bir fotokopi makinesi ünitesi olan MF3010, zamandan ve paradan tasarruf etmeyi planlayan kişisel veya küçük ofisler ve ev ofisi kullanıcıları için oldukça iyi bir seçim durumunda. Basit ve düşey ekranı sayesinde, MF3010″u koltuğunuzdan kalkmadan çalıştırabiliyorsunuz. Bu tasarım, gerek duyduğunuz tüm özelliklere makineye yukarıdan bakmak zorunda kalmadan kolayca erişmenize olanak tanıyarak, zamandan tasarruf etmenizi ve daha az yorulmanızı sağlıyor.
 
canon i-sensys mf3010
 
Kalite ve hız
1200 x 600 dpi”ye kadar gelişmiş baskı çözünürlüğüyle çok profesyonel lazer çıktılar alınabilen MF3010″da tek renkli baskıda 18 sayfa/dakika”lık çıktı hızı sayesinde, belgeler için bekleme süresi çok kısa. Ayrıca, Canon”un “Hızlı İlk Baskı” teknolojileri sayesinde, 7,8 saniyelik bir İlk Baskı çıkış Süresi elde edilebiliyor. çıktılar da ayrıntılar gayet iyi ve metinler net bir şekilde görünüyor. Grafik görünümleri de oldukça hassas ve başarılı. 12 saniyenin altında bir İlk Kopya çıkış Süresi sayesinde belgelerinizi ve fotoğraflarınızı hızlıca alabiliyorsunuz. MF Araç Kutusu”nu kullanarak, e-postaya veya arama yapılabiliyor ayrıca PDF”ye doğrudan tarama yapılabiliyor. MF3010″da bakım gerektirmeyen çalışma ve sürekli yüksek kalitede çıkış için, önemli tüm parçalar aynı kompakt kartuş içine yerleştirilmiş. Toner, tambur ve temizleme birimlerini içeren Hepsi Bir Arada özellikli bu kartuş, saniyeler içinde kolayca ve temiz bir şekilde değiştiriliyor.

Enerjiden tasarruf
Paradan tasarruf etmenize ve karbon ayak izinizi azaltmanıza olanak tanıyarak ekonomik çalışan MF3010, testlerimizde performanstan ödün vermeden kapsamlı enerji verimliliği işaretleri sergiledi.

Bu çok işlevli cihaz, 0,6 kWh”lik tipik enerji tüketimi ile dikkat çekiyor. Ayrıca uyku modunda, yalnızca 1,4 watt enerji tüketiyor.
www.canon.com.tr

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here