Ana sayfa Haber Canon Eurasia 1. yaşını kutluyor

Canon Eurasia 1. yaşını kutluyor

0

Canon”un Türkiye”de 2008 yılında kurduğu Canon Eurasia, ilk yılında önemli başarılara imza attı

  Dijital görüntüleme teknolojisinde dünya lideri Canon”un, Avrupa”da gelişen pazarlara odaklanma stratejisi çerçevesinde, dinamik bir büyüme gösteren Türkiye”de 2008 yılında kurduğu Canon Eurasia, ilk yılında önemli başarılara imza attı. Fotoğraf makinesi pazarında D-SLR ürünlerde lider konum pekiştirilirken, yazıcı ürünlerinde hedeflerin üzerinde büyüme elde edildi.Canon Eurasia Genel Müdürü Roman Troedthandl “Deneyimimiz, bilgimiz ve ilişkilerimizle Canon Eurasia, daha ilk yılında, büyük potansiyele sahip güçlü bir organizasyon haline geldi.
 
Müşteri odaklı bir yaklaşımla iş ortaklarımız için katma değer yaratmaya devam ediyoruz. Türkiye”ye olan güven ve inancımızın bir göstergesi olarak da, dünyaca ünlü Forte etkinliğini 1. yaşımızı da kutladığımız bugünlerde İstanbul”da gerçekleştirmenin büyük mutluluğunu yaşıyoruz. ” dedi.
Canon Eurasia Kurumsal İş çözümleri ülke Direktörü Peter Saak ise ekonomik kriz döneminde enerji, zaman ve iş gücü tasarrufu sağlayan ürünleri ön plana çıkaracaklarını, ofsetten dijital baskıya geçişin hızlanacağını söyledi.

Canon Eurasia, dijital fotoğraf makinesi pazarında GFK verilerine göre 2007 yılının son çeyreğindeki pazar payını 2008 yılında %19″lara kadar çıkarırken, Roman Troedthandl, “D-SLR pazarındaki liderliğimizi yeni ürünlerle pekiştirip, güçlendireceğiz” diye konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here