Ana sayfa Haber Canon, EOS 7D”yi tanıttı

Canon, EOS 7D”yi tanıttı

0

Yeniden üretilen ve yeniden tasarlanan EOS 7D Mark II, kendi modellerinden önceki modellerin sahip olduğu performans özelliklerinin üzerine katlayarak yoluna devam ediyor. En hızlı anları yakalamak için üretilen EOS 7D Mark II, çözünürlüğü düşürmeden saniyede 10 kare gibi bir hızla çekim yapabilmekle birlikte, 65 noktalı çapraz tipte AF sistemi ve DIGIC 6 işlemci altyapısı ile artık daha hızlı ve daha güçlü.

ISO 51.200 seviyesine kadar genişletilebilen doğan ISO 100-16.000 gibi ISO aralığına sahip yeni 20.2 megapiksel APS-C CMOS sensörüyle donatıldı. Yüksek çözünürlüklü 150 piksel RGB+IR ölçüm sensörü ve yenilikçe titreme tespitiyle EOS 7D Mark II, üst düzey pozlanan görüntüler sağlıyor. çekim biçiminize göre tamamen uyarlanabilme kapasitesine sahip olmakla birlikte, özelleştirilebilir gövde kontrolleri ve yaklaşık %100 kapsamlı yeni vizör de sunuyor. Sıkıştırılmamış HDMI çıkışı ve çift piksel CMOS AF teknolojisi profesyonel seviyede video çekim özellikleri cihazın üstün özellikleri arasında.

 

EOS 7D Mark II‘nin yüksek hızlı çekim ihtiyaçlarında bir saniye içerisinde 10 tam çözünürlüklü görüntü yakalayabilmesi 200.000 devirli perde dinamikliği ile yenilenen ayna sürücü mekanizması sayesinde gerçekleşiyor. EOS 7D Mark II‘de önceki modellere nazaran video çekim özellikleri de profesyonelleştirildi. Hem takip hassasiyeti hem de Video Servo AF hızı özellikleriyle video çekimlerinde tam anlamıyla kontrol sahibi olunuyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here