Ana sayfa Donanım Canon EOS 6D Mark II

Canon EOS 6D Mark II

1

 

Canon”un en yeni nesil teknolojilerini içinde barındıran tam kare sensörlü DSLR fotoğraf makinesi olan EOS 6D Mark II, seyahatten portreye kadar oldukça geniş segmentteki profesyonel fotoğrafçılara hitap ederek yaratıcılıklarını ortaya çıkarma imkanı veriyor. 

Yeni tam kare sensörü, DIGIC 7 işlemcisi, 45 noktalı odaklama sistemi ve Dual Pixel CMOS AF teknolojisiyle EOS 6D Mark II, gerek profesyonel gerek amatör fotoğrafçıların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilme iddiasında. EOS 6D Mark II”nin  26,2 Megapiksel CMOS sensörü Canon”un mevcut EOS 6D ve APC-S sensörlü EOS DSLR kullanıcılarına çok başarılı bir görüntü kalitesi ve iyileştirilmiş performans sunuyor. 

EOS 6D Mark II, elde veya hareket halinde video çekim yaparken titreme etkilerini azaltan dahili 5 eksenli dijital video dengeleme özelliğini de içeriyor. Değişken açılı LCD dokunmatik ekran, kullanıcıların ekrana dokunarak odak değiştirmesini ve ekranı göremeyeceğiniz zor çekim şartlarında ya da kalabalık içinde çekim yaparken farklı açılar kullanmasını da sağlıyor.

Wi-Fi, NFC ve Bluetooth gibi kablosuz bağlantı seçenekleri sunan EOS 6D Mark II, fotoğraflarınızı her an paylaşma imkanı tanıyor. Toz ve neme karşı dirençli olması, fotoğraf makinesini kötü hava koşullarında çekim yapmak için ideal hale getiriyor.

Canon EOS 6D Mark II Satış Fiyatı: 7.500TL (sadece body)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here