Ana sayfa Donanım Canon, EOS 500D ile hikayeleri gerçeğe taşıyacak

Canon, EOS 500D ile hikayeleri gerçeğe taşıyacak

0

Canon, SLR makinelerin 50. yılında yeni bir çığır açtı

  Görüntüleme çözümlerinde dünya lideri Canon, ilk SLR fotoğraf makinesini ürettiği 1959 yılından bu yana 50 milyon adetten fazla satış yaparak önemli bir başarıya imza attı. SLR fotoğraf makinelerinin 50. yılını kutlayan Canon, Full High Definition (HD) video kapasitesini küçük ve hafif bir DSLR makinede sunan EOS 500D”yi fotoğraf tutkunlarının beğenisine sundu.

Görüntüleme teknolojileri üreten bir firma olarak araştırma ve geliştirmeye sürekli yatırım yapan ve istekleri doğrultusunda kullanıcılarına en iyi çözümleri sunmaya devam eden dünya lideri Canon, bu çerçevede 15.1 megapiksel ile Full HD video kapasitesini aynı kamerada buluşturan EOS 500D”yi geliştirdi. Yeni EOS 500D, hareketsiz görüntünün olağanüstü çekimi ile Full HD 1080P video kaydını bir araya getirirken, daha uzun video çekimleri için, kullanıcılar daha düşük çekim çözünürlüğü olarak 720P veya VGA”yı seçebiliyor.
 

EOS 500D, büyük ve parlak vizörden ünlü sezgisel EOS menü sistemine kadar içinde bulunan tüm ayrıntılarıyla kullanıcılara dünya sınıfında bir çekim deneyimi sağlamak üzere tasarlandı. EOS 500D, karanlığa yakın şartlarda çekim yapılabilmesi için 3200″e varan ve 12800″e kadar genişleyebilen yüksek ISO duyarlılığı sağlayarak, fotoğrafçılara en düşük ışık şartlarında bile çekim yapabilme imkanı da veriyor.
Küçük ve hafif gövdesine rağmen EOS 500D”nin içinde EOS sisteminin bütün ayırıcı özellikleri bulunuyor. 

Canon ProClub artık Türkiye”de, profesyonellerin hizmetinde
Canon, profesyonelleri buluşturan bir hizmeti olan, ücretsiz üyelik programı ve destek sistemi Canon ProClub”ı, fotoğraf profesyonelleri için Türkiye”de de hizmete açtığını duyurdu. Canon ProClub, teknik destekten hızlı takip hizmetine, acil yedek ekipman desteğinden çeşitli indirim fırsatlarına kadar geniş bir yelpazede ayrıcalıklar sunuyor. Genel üyelik şartlarına sahip tüm fotoğraf profesyoneller, Canon ProClub”a üye olabiliyorlar. üyelikleri kabul edildiğinde, kendileri için bir adet Canon ProClub üyelik kartı çıkartılıyor. Canon ProClub üyelik kartına sahip olan üyelerin yararlanabileceği avantajlar arasında; teknik destek, ekipmanların kontrolü ve temizlenmesi, acil yedek ödünç ekipmanların sağlanması, belirtilen servis noktalarında ProClub üyeleri için öncelik, hızlı takip hizmeti, yıllık check-up”larda indirim ve belirli satış noktalarında Canon ProClub üyelerine özel indirimler yer alıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here