Canon EOS 200D inceleme

Akıllı telefonla çekim yapan ama fotoğraf makinesi kullanmaya hevesli olanlar için ideal bir seçenek

Fotoğraf makinesi, dünyanın en hızlı otomatik odaklamasını yaparken, değişken açılı ekran donanımlı en hafif APS-C sensörlü DSLR iddiasını da taşıyor. Bu iddia sadece siyah model için geçerli. CIPA test standartlarına göre yapılan ölçüm bazında yaklaşık kamera sadece 453g.

En Hızlı Odaklama Sistemi 
EOS 200D’de kullanılan dünyanın en hızlı Dual Pixel CMOS Otomatik Odaklanma sistemi, fotoğraf makinesinin hızlı ve doğru odaklanmasını garantileyerek konuların olabilen en yüksek netlikte kayda geçirilmesini sağlıyor. APS-C sensör, düşük ışık performansını iyileştirerek, güneş batarken ve yıldızlar kendini gösterirken güzel karelerin yakalanabilmesine olanak tanıyor.

EOS 200D, fotoğraflarda gölgeli kalan alanlardan parlak alanlara kadar her noktada oldukça başarılı bir çözünürlük sunuyor. Alan derinliğini kontrol altında tutmayı ve bu şekilde tüm çekimlerde olası en güzel görünümlü bulanık arkaplanları yaratabilmeyi sağlıyor.

Makinede Canon’un en son işlemcisi DIGIC 7 kullanılmış. Fotoğraf makinesinin beyni, ayarları her türlü çekim koşuluna göre otomatik olarak optimize ederek, her zaman çok daha az parazitle olağanüstü görüntü kalitesi elde edilmesini kolaylaştırıyor.

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam