Ana sayfa Haber Canon düşük maliyetli G serisi baskı teknolojilerini tanıttı

Canon düşük maliyetli G serisi baskı teknolojilerini tanıttı

0

Yeni ürünler Canon PIXMA 1400, PIXMA G2400 ve PIXMA G3400 tek bir mürekkep şişesi setiyle 7000 sayfaya kadar renkli ve 6000 sayfaya kadar siyah baskı alabiliyor. Canon”un yeni orijinal Kesintisiz Mürekkep Besleme Sistemi özelliğine sahip yazıcılarda, yüksek hacimli baskılarda mürekkep harcamasını kayda değer ölçüde azaltmak amacıyla yeniden doldurulabilir mürekkep tankları kullanılıyor. Yeni yazıcılar, en üst düzeyde verimlilikte çalışarak rakip tanımayan sayfa baskısı sayısı sunuyor. Kalite, zengin detay ve kolaylık sunmak üzere tasarlanan PIXMA G1400 tek fonksiyonlu bir yazıcı, PIXMA G2400 ve PIXMA G3400 modelleri ise baskı, tarama ve fotokopi fonksiyonlarını sunan hepsi bir arada yazıcı olma özelliğine sahip. Yeni seri, gelişmiş özellikleriyle karmaşık belgelerin veya yüksek kaliteli fotoğrafların baskısı için her model 60¹ saniye gibi çok kısa bir süre içinde kenarsız 4 x 6″ fotoğraf baskısı da alabiliyor. Dört adet yüksek çıkışlı, öne yerleştirilen mürekkep tankı, hemen görülebildiği için şişelerin mürekkep seviyeleri kolay ve hızlı bir şekilde kontrol edilebiliyor.

İnternet yoluyla baskı alınabilmesi için PIXMA G3400 modelinde Wi-Fi bağlantısı işlevi bulunuyor. Canon”un yeni PRINT uygulamasıyla tam uyumlu olan model ile kablo kullanılmadan bilgisayarın yanı sıra akıllı telefonlar veya tabletlerden de kablosuz baskı alınabiliyor. Bulut tabanlı baskı özelliği sayesinde dünyanın her yerine belge veya fotoğraf gönderebilir ve Instagram, Google Drive, Facebook, Dropbox ve Flickr dahil popüler hizmetlerden uzaktan baskı da alabilirsiniz.

Yeni yazıcıların hepsi kartlar, elişleri ve güzel sanatlar çalışmaları dahil kişiselleştirdiğiniz çeşitli eserleri yazdırmanıza yardımcı olan Creative Park”ın da aralarında bulunduğu farklı uygulama seçeneklerini içeren Canon“un My Image Garden yazılımı ile birlikte teslim ediliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here