Ana sayfa Donanım Canon’dan yeni objektifler

Canon’dan yeni objektifler

0

İki yeni kompakt objektif modeli EF-S 18-135MM F/3.5-5.6 IS STM ve EF 40MM F/2.8 STM”in Türkiye satışı başladı

Canon; iki yeni kompakt ve hafif objektif EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS STM ve EF 40mm f/2.8 STM”yi Türkiye”de satışa sundu. Video modunda kesintisiz otomatik odaklanma gibi bir dizi yeni özellikle donatılan bu iki yeni model, görüntü kalitesi ve esneklik sağlayarak her beceri düzeyinden fotoğrafçının çok rahat fotoğraf/video çekimi yapabilmesine imkân tanıyor.
 

18–135mm netlik aralığı sunan EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS STM, fotoğrafçıların portreden manzaraya ve aksiyon çekimlerine kadar çok farklı ortamlarda konu çekimi yaparken kullanabilecekleri kompakt ve çok yönlü bir zum objektifi. EF 40mm f/2.8 STM ise Canon”un ilk EF pancake objektifi olmasıyla dikkat çekiyor. 40mm sabit odak uzunluklu ve geniş f/2.8 diyaframlı bu objektif modeli portre, röportaj, seyahat veya manzara çekimlerinin talep ettiği çok yönlülüğe, kompaktlığa ve hafifliğe sahip olmak isteyen fotoğrafçılar için ideal bir seçimdir.

 

Kısa süre önce piyasaya sürülen EOS 650D modeliyle uyum içinde kullanılabilir durumdaki bu yeni modellerde, hareketli konu çekimlerinde hızlı ve kesintisiz odaklanma yapılabilmesini sağlayan yeni adımlı motor (STM) teknolojisi kullanıldı. Yüksek hızda AF performansı ve çok daha hassas odaklanma sunan bu iki yeni objektif, fotoğrafçıların artık daha kolay şekilde net ve ayrıntılı çekimleri üstelik spontan halde yapabilmelerini sağlıyor. Sırasıyla 0,39 ve 0,3 metre minimum odaklanma mesafeli EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS STM ve EF 40mm f/2.8 STM sizi aksiyona daha fazla yakınlaştırıyor. Diğer detaylar için: www.canon.com.tr

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here