Ana sayfa Donanım Canon”dan iki yeni kompakt

Canon”dan iki yeni kompakt

0

En ince tasarım ve akıllı teknoloji Canon”un IXUS serisinde birleşti

  Canon, kompakt dijital fotoğraf makinesi tasarımında mükemmellik arayışını iki yeni modelle pekiştirdi. Yeni Digital IXUS modellerinde ultra-akıllı teknoloji ile şimdiye kadar görülen en ince tasarım özellikleri bulunuyor. ?imdiye kadar üretilen en ince Digital IXUS modelleri olan IXUS 100 IS ve IXUS 95 IS,  kullanıcıların müthiş fotoğrafları kolaylıkla çekmelerini sağlayan birçok yeni özelliğe sahip. Digital IXUS 100 IS,  göz alıcı 18,4 mm genişliğinde gümüş, siyah, altın veya kırmızı renkli, paslanmaz çelik gövdesi ve şık tasarımı ile öne çıkarken; Digital IXUS 95 IS gümüş, gri, mavi veya pembe renkleriyle her yere götürülebilecek bir alternatif sunuyor.
 
Her iki modelde 3.0x optik zum yoluyla kadraj esnekliği ve Canon”un optik Image Stabilizer (Görüntü Sabitleme) teknolojisi sayesinde net görüntüler elde ediliyor. Digital IXUS 100 IS modelinde aynı zamanda HD film çekim (1280 x 720, 30 fps) ve HDMI bağlantı seçenekleri de yer alıyor.
Canon”un DIGIC 4 işlemcisinin eklendiği her iki model, üstün netlik ve renk üretimiyle son derece hızlı çalışma, zengin ve temiz görüntüler elde edilmesini sağlıyor. 10.0 Megapiksel ve 12.1 Megapiksellik yüksek çözünürlükleri ile A2+ boyutunda baskı alınabilirken, belli başlı görüntü ayrıntıları tutulabiliyor, görüntüler üzerinde kırpma işleminin yapılabilmesi ise kompozisyon daha da iyileştirilebiliyor.
Minik boyutlarına rağmen Digital IXUS 100 IS”de jilet keskinliğinde, son derece detaylı, Yüksek Tanımlı (1280 x 720) video klip çekme kapasitesi bulunuyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here