Ana sayfa Donanım Canon’dan iki ekonomik PowerShot

Canon’dan iki ekonomik PowerShot

0

Canon, fotoğrafçılığa yeni bir eğlence, yaratıcılık ve kolaylık boyutu kazandıran iki PowerShot modeli sunuyor

PowerShot A2200 ve PowerShot A1200 modelleri, Canon”un HD video çekimindeki uzmanlığını Akıllı Otomatik gibi kullanımı kolay çekim modlarıyla birleştirerek herkesin sadece tek bir tuşa dokunarak kusursuz sonuçlar elde etmesini kolaylaştırıyor.
PowerShot A2200 ve A1200, fotoğrafa yeni başlayanlara bir fotoğraf makinesinden beklediği tasarımın, kusursuz görüntü kalitesinin ve kullanım kolaylığının güçlü bir birleşimini sunuyor. PowerShot A2200 modelindeki 14.1 ve PowerShot A1200 modelindeki 12.1 megapiksellik algılayıcı, kullanıcıların poster boyutlu görüntüler yazdırmalarını veya kusursuz komposizyonun elde edilmesi için yaratıcı bir şekilde kırpma yapmalarını sağlıyor. Mevcut en ince A serisi modeli olan PowerShot A2200, siyah, kırmızı, gümüş ve mavi renk seçenekleri içerirken kullanıcılara taşınabilir, esnek ve üstelik kullanımı kolay bir fotoğraf makinesi sağlıyor.
Gümüş veya siyah renk seçenekleri olan PowerShot A1200 ise kullanışlı geniş sapı ve optik vizörüyle kadrajlamayı kolaylaştırırıyor. 2.7 inç genişlikte 230k noktalı LCD ekranı çekimde kadrajlamayı kolaylaştırırken, çekilen görüntülere rahat bir şekilde göz atılmasına olanak tanıyor. “İpuçları ve öneriler” menüsü, kullanıcılara fotoğraf makinesi ayarları boyunca rehberlik ediyor ve kullanıcıların fotoğraf makinesini kullandıkça işlevleri hakkında daha fazla bilgi edinmelerini sağlıyor. Her iki modelde de bulunan Akıllı Otomatik özelliği 32 farklı çekim sahnesi için uygun pozlandırma sağlarken, HD çözünürlüğünde video çekimi, 28-112 mm eşdeğeri 4 katlık zoom objektif ve görüntü sabitleme özelliği de yeni PowerShot”ların diğer özellikleri arasında dikkat çekiyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here