Ana sayfa Donanım Canon’dan altı yeni MFD

Canon’dan altı yeni MFD

0

önemli düzeyde satış başarısı yakalayan imageRUNNER ADVANCE platformunun ikinci nesli tanıtıldı

Canon Avrupa, günümüzün iş zorluklarını daha akıllı çalışma yöntemleriyle çözmek amacıyla tasarlanan imageRUNNER ADVANCE platformunu genişleterek altı yeni çok işlevli A3 modeli (MFD) seriye eklediğini duyurdu. Lanse edildiği 2009 tarihinden bu yana EMEA bölgesinde yaklaşık 250.000 adet satılan modelin başarısını devralan yeni imageRUNNER ADVANCE platformu, sunduğu benzersiz özellikler ile daha ileri düzeyde erişim kontrolü, kişiselleştirme ve verimlilik sağlıyor. Aynı zamanda standart ve opsiyonel yazılım uygulamaları sayesinde mobil ve bulut tabanlı bağlantı kurma imkânı da veriyor.
 

Daha önce opsiyonel olan arama yapılabilir dosya formatları, güvenli sabit disk silme özellikleri gibi temel özelliklerin de artık standart olarak geldiği cihaz, maliyet açısından da eşsiz avantajlar sağlıyor. Canon”un tüm yeni imageRUNNER ADVANCE cihazlarında bulunan basit sunucusuz oturum açma çözümü Universal Login Manager ise kullanıcı düzeyinde kişiselleştirmeye, kullanımı izlemeye ve erişim kontrolüne imkân tanıyor.


Canon”un Geniş imageRUNNER ADVANCE Portföyü

Yeni cihaz serisinin renklide 20 ila 70ppm ve siyah-beyazda 55 ila 105ppm aralığında baskı hızı bulunuyor. Serideki tüm cihazlar, uyku modunda 1V’tan daha az enerji tüketiyor. Cihazların Energy Star özelliği bulunuyor ve sektörde sınıfının en düşük elektrik tüketimi oranına sahipler. Yeni imageRUNNER ADVANCE C2200, C5200, C7200, C9200, C6200 ve C8200 serileri ile tüm yazılımlar 2013 Ocak ayı itibariyle satışa sunuldu.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here