Ana sayfa Haber Canon”dan 4K kamera!

Canon”dan 4K kamera!

0

 

Canon XC10, 20.000 seviyelerine kadar çıkabilen ASA hızıyla birlikte Sinema EOS fotoğraf makineleriyle eşdeğer renk kapasitesi sunarak düşük ışık şartlarında oldukça iyi performans sağlayabiliyor. 12 duraklı geniş dinamik aralığı ile görüntünün hem parlak hem de karanlık ortamlarda detaylılığından kaybetmiyor.

Canon XC10 için özel geliştirilen 10x optik zum lensi ile birlikte birbirinden çok farklı özelliklere sahip komposizyonları 4K kalitesine seçeneğine de saihpler. çok yönlü 27, 3-273mm netlik aralığıyla manzara çekiminde yakın plan çekime geçiş yapabilirler. Amatörler ve profesyoneller için uygun tasarlanan fotoğraf çekimi-video geçişleri yapılıyor ve 12,0 mp görüntüler yakayabildikleri gibi 4K videolar ve 8,29 fotoğraflar da çekebilirler.

 Her türlü çekim tercihinin gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlanmış olan bu kamerada %100 alan kapsamlı 3 inç (7,66 mm) değişken açılı dokunmatik LCD donanımlandırıldı. Bu teknolojinin getirisi olarak kullanıcılar, basit bir çapraz tuş seti aracılığıyla menü sistemine doğrudan erişebilirken, LCD donanımına dahil edilen bir optik konveks mercekli vizör sayesinde daha klasik tarzda çekim deneyimi yaşayabilirler.

 

Canon”un yeni XF-AVC H.264 codec dizisinin hem 4K hem de Full HD kalitesinde kaydı desteklemesi, sektör standardı olan Lineer Olmayan Montaj (Non-linear Edit) sistemleriyle kolay entegrasyonu var.

özet olarak Canon XC10:

  Tek bir kompakt fotoğraf makinesinden göz alıcı 4K video ve 12MP fotoğraflar

·        Post prodüksiyon için büyük kolaylık sunan yüksek bit hızına sahip XF-AVC dosyalar

·        Profesyonel iş akışlarıyla sorunsuz entegrasyon

·        Hızlı ve ağır çekim kayıtta yaratıcı olanaklar

·        Kolay tarama/akıllı cihaz kontrolü için dahili Wi-Fi
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here