Ana sayfa Donanım Candy Crush”ın yeni sürümü geliyor: Soda Saga!

Candy Crush”ın yeni sürümü geliyor: Soda Saga!

0

Her gün milyonlarca insanın severek oynadığı Candy Crush Saga‘nın yapımcısı KING, Candy Crush Soda Saga olarak yeni bir oyun ile oyun severlerin karşısına çıkacak. Facebook, iOS ve Android‘de kullanıcılar ile paylaşılması beklenen oyun, yine milyonlarca insanı kendine çekecek türden gözüküyor. İlk yaptığı oyun ile KING, yüzlerce milyon insana ulaştı.

 

 

Candy Crush Sagadan sonra Candy Crush Soda geldi

 

 

 

Oyunları ile büyük beğeni toplayan KING firması yeni oyunu ile piyasayı sallamaya hazırlanıyor. KING oyun Candy Crush Saga“dan sonra Candy Crush Soda oyunu ile piyasaya çıkacak. Oyun dünyasına girdiği günden itibaren çok iyi başarılar elde eden KING oyun şirketi, 12 Nisan 2012 yılında çıkarmış olduğu Candy Crush Saga ile oyun dünyasına başarılı bir başlangıç yapmıştı.

 

 

Oyun ilk olarak sosyal medya ağı Facebook üzerinde paylaşılmış ve kısa bir sürede çok büyük beğeni kitlesine ulaşmıştı. Firma oyunun çok oynanmasından yola çıkarak oyunu iOS ve Android platformlar için de geliştirdi ve oyun piyasada çok hızlı bir şekilde kullanıcılara yayılmıştı. Şimdi ise Candy Crush Saga oyununu geliştiren KING oyun şirketi, kullanıcılarına yeni bir oyun hazırlıyor. Şirketin paylaştığı bilgilere göre yeni hazırlanan oyunun en kısa süre içerisinde Facebook, iOS ve Android platformlarda paylaşılacağı.

 

 

Candy Crush Sagadan sonra Candy Crush Soda geldi

 

 

 

KING oyun şirketinin yeni hazırladıkları oyunun ismi ise Candy Crush Soda Saga olarak açıklandığı ve oyunun içeriğinin bir önceki oyun gibi şekerler üzerine kurulduğu yönünde bilgiler gelmeye devam ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here