Ana sayfa Haber Call of Duty: WWII – The Resistance resmi olarak duyuruldu!

Call of Duty: WWII – The Resistance resmi olarak duyuruldu!

0

Call of Duty: WWII için ilk ek paket olan The Resistance duyuruldu. Yapılan açıklamalara göre oyunun ilk ek paketi, öncelikle PlayStation 4 için piyasaya sürülecek. Call of Duty: WWII – The Resistance, 30 Ocak 2018 tarihinde PlayStation 4 için çıkacak ve diğer iki platform için de tam 1 ay sonra çıkacak. Yapılan açıklamalara göre Call of Duty WW2 için piyasaya sürülecek olan bu ek pakette, 3 çoklu oyuncu modu haritası, 1 War modu haritası ve 1 zombi haritası bulunacak. Peki, oyuncular bu ek pakete nasıl tepki verdi? Pek de iyi değil. Bu durumun sebeplerinden haberimizin devamından bahsedeceğiz.

all of Duty: WWII – The Resistance ile oyuna eklenecek yeni zombi haritasının adı The Darkest Shore olacak. Bu yeni harita, önceki haritanın devamı niteliğinde ve adından da anlayabileceğiniz gibi, bir sahildeyiz. Doktor Straub hakkında bir ize sahip olan karakterlerimiz, Almanya”nın kuzeyindeki bir sahile gidiyor. Ardından da karanlık maceramız başlıyor. Haberimizin sonunda sizlere sunduğumuz videoda da bu harita bolca görünmekte. Oyuncular, bu zombi haritasında şimdilik bir problem görmüyor. Zaten asıl problem, oyunun çoklu oyuncu kısmında.

Call of Duty WW2 için çıkacak ilk ek paketin ilk çevrim içi haritası Occupation olacak ve bu harita, orijinal bir harita değil. Daha 6 ay önce Remake olarak Call of Duty: Infinite Warfare olarak çıkmış olan Resistance haritası, şimdi de Call of Duty: WWII – The Resistance ile oyuna ekleniyor. Bahsettiğimiz bu harita orijinal olarak Call of Duty: Modern Warfare 3 oyununda karşımıza çıkmıştı. Diğer iki harita ise Valkyrie ve Anthropoid olarak geçmekte. İşte asıl sorun da burada çünkü geliştirici ekip, War modu için de 1 harita yaptıkları için artık ek paket ile 2 orijinal harita, 1 Remake harita oyunculara sunuyor. Oyunun temelinde de az çevrim içi harita bulunuyordu ve şu an oyuncular memnun değil.

Oyunun War moduna gelecek olan operasyon ise Operation Intercept olarak adlandırıldı. Operation Intercept ile Fransa”ya gideceğiz ve birbirinden benzersiz oyun mekanikleri ile karşılaşacağız. Eğer dilerseniz hemen aşağıdan sizlere sunmuş olduğum videodan oyunun ek paketinin detaylarına göz atabilirsiniz. Fakat Call of Duty: WWII ekibinin haritalardan bu şekilde kısması oldukça üzücü. özellikle her ek pakette 1 adet Remake bulunacak olması, oyunculara sadece 2 orijinal harita sunuyor ve bu berbat bir durum. Umuyoruz ki War moduna gösterilen bu özen, sonuç verir. çünkü bizim deneyimimize göre War modu pek de sağlıklı değil. Evet, mod güzel ama Call of Duty topluluğu objektife oynayan oyuncu topluluğu değil ki. War modunda bile herkes bir köşede kamp kuruyor. Görevi yapan yok…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here