Ana sayfa Haber Call of Duty: WWII karakterlerinin yeni video görüntüleri ve resimleri

Call of Duty: WWII karakterlerinin yeni video görüntüleri ve resimleri

0

Call of Duty:WWII, Amerikan “İlk Piyade Bölüğü”nde genç ve acemi er olan “Ronald Red Daniels”ın tarihteki en büyük amfibi saldırılarından biri olan D-Day”de yaşadığı mücadeleyi anlatıyor. Normady sahillerinde hayatta kaldıktan sonra Red ve bölüğü, Almanya”ya doğru ilerlerken Hürtgen Forest ve Battel of Bulge gibi simgesel savaş meydanlarında düşmanla çatışmaya giriyorlar.

Call of Duty: WWII, 1944-1945 yılları arasındaki bir bölüğün eylemlerine odaklanıyor fakat aynı zamanda hikaye ve karakterlerin tanıtımını sağlamak için 1940-1944 yılları arasında yaşanan olaylara da değiniyor. Oyun, müttefik kuvvetlerin Almanya”ya başlattıkları harekatı güçlendirmek için için bir araya gelmeye başladıkları zaman dilimi olan “Avrupa” tiyatrosunda geçiyor. Siz ve bölüğünüz işgal edilmiş olan Fransa, Belçika ve Rhine”dan geçerek Almanya”ya doğru savaşarak ilerleyeceksiniz. Oyunda görüntülenecek olan aktörler arasında Josh Duhamel (Transformers yapımı), Jonathan Tucker (Justified, Parenthood) ve Jeffery Pierce da olacak.

Sledgehammer Games tarafından geliştirilen oyun, yeni çok oyunculu modlar, özellikler ve savaşın Avrupa tiyatrosundaki simgesel ikinci dünya savaşı konumlarında bulunan yeniliklere ev sahipliği yapıyor. Oyuncular, beş simgesel ikinci dünya savaşı bölümünün birini seçerek göreve katılacaklar. Airborne Division bölümü hızlı hareket edilen ve sessiz olunması gereken ilk savaş bölümü. Mountain Division, keskin nişancıların hedefine girildiği an ölümün kesin olduğu bir bölüm. Infantry Division, piyade bölüğü. Armored Division”da yoğun ateş altında kalıyorsunuz. Expeditionary Force”ta ise yakıcı bombaların saçtığı ısıyı hissediyorsunuz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here