Ana sayfa Haber Call of Duty WW2″den “Headquarters” fragmanı

Call of Duty WW2″den “Headquarters” fragmanı

0

Call of Duty: WWII”ye gelecek en heyecan verici özelliklerden biri de, oyunun yeni tuhaf sosyal alanı olan “Headquarters”. Activision bugün oyun piyasaya çıktığında nelerle karşılaşabileceğimize dair genel bir fikir edinmemizi sağladı.

Headquarters bir şekilde Destiny Tower”da olduğu gibi işlev görüyor: Siz ve bir avuç oyuncu birlikte etkileşim için hazırlanmış bir ortamda koşuyor ve zıplıyor olacaksınız. Ama savaşmayacaksınız. Mesela sosyal alanda herkesin gözü önünde “Prestige” yapabileceksiniz. Bir uçurumun kenarında ayağa kalkacak ve tüm manzaraya yukarıdan bakarak yeni Prestige seviyenizi bi ton tantana ile kutlayacaksınız.

Her ne kadar sosyal bir alan olsa da Headquarters yine de rekabetin hüküm sürdüğü bir alan olacak. Silahlarınızı deneyip, yüksek skorlar elde etmek için diğer oyunculara karşı mücadele verebileceğiniz bir atış poligonu olacak örneğin. Aynı zamanda tümünün denemesini yapabileceğiniz bir de skor atışların yapıldığı tahtalar olacak. Ve son olarak birebir düello yapılabilecek alanlar da olacak. Fragmandan göründüğü kadarıyla bu mücadeleler olup biterken diğer oyuncular da seyredebilecekler. Yukarıda bulunan videoyu izleyebilirsiniz.

Headquarters, “Call of Duty: WWII” nin gelecek beta sürümünde olmayacak. Oyunun tam sürümü çıktığında oyunla birlikte gelecek. Call of Duty 3 Aralık”ta PS4, Xbox One ve PC”lerde oynanabilecek. Beta testi oyunun ön siparişini verenler için PS4″te 25-28 Ağustos arasında, PS4 ve Xbox One için 1-4 Eylül arasında hayata geçecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here