Ana sayfa Haber Call of Duty World At War 2, PlayStation 4 üzerinde 12 milyon...

Call of Duty World At War 2, PlayStation 4 üzerinde 12 milyon oyuncuya sahip!

0

FPS oyunu denince akla gelen ilk serilerden olan Call of Duty, İkinci Dünya Savaşı temalı yeni oyunu ile karşımıza 2017 senesinde çıkmıştı. Bu oyun oldukça büyük de bir başarı elde etmişti. İşte geçtiğimiz gün internet üzerinde, bir oyuncu oyundan bir görsel paylaştı. Bu görsele göre Call of Duty: WWII, PlayStation 4 üzerinde 12 milyon oyuncuya sahip. Tabii bu rakama sadece oyunun çevrim içi modunu oynamış olan oyuncular dahil. Eğer bir oyuncu, Call of Duty WW2 oyununun çevrim içi karşılaşma moduna girmediyse, sadece zombi veya senaryo modunu oynadıysa, 12 milyonluk bu rakam içerisinde bulunuyor. Bu yüzden bizler, bu rakamın daha yüksek olduğunu düşünüyoruz.

Küçük bir karşılaştırma yapacak olursak, 10 Ocak 2013 tarihinde Call of Duty: Black Ops II, Xbox 360 ve PlayStation 3 konsollarında ayrı ayrı 10 milyon oyuncuya sahip idi. Toplamda 20 milyon oyuncu yani. Peki, Call of Duty: WWII, diğer platformlarda nasıl bir performans gösteriyor? Steam istatistiklerine göre Call of Duty WW2, Steam üzerinde 800 bin küsür oyuncuya sahip. Xbox One istatistiklerine göre ise Microsoft”un konsolunda rakam 7 milyon civarında. Yani, Call of Duty: WWII oyununun ana platformunun yine PlayStation 4 olduğunu rahatlıkla görebiliyoruz.

Call of Duty WW2 Hakkında

20. yüzyılın en ikonik çatışmasına ve son derece popüler olmuş Call of Duty serisinin ilham aldığı ve yeni oyun nesli için yeniden tasarlanan dramatik sahnelere geri dönün. Sıradan savaşçı askerlerin bir parçası olarak Avrupa”nın alabildiğine geniş sahnesinde gerilim dolu bir yolculuğa çıkın, zulmün eşiğinde dünya ölürken özgürlüğü korumak için mücadele edin. Ayrıca arkadaşlarınızla çevrim içi takım olun ve ayrı bir sürükleyici eşli hikâyeyi deneyimleyin. Almanya”nın Bavyera bölgesindeki karlı Mittelburg köyünde Axis güçleri tarafından çalınan paha biçilemez sanat eserlerini kurtarmaya çalışırken kan dondurucu, karanlık ve gizemli bir yolculuğa çıkın. Ancak dikkatli olun; bu köyde karanlık bir gizem ve inanılmaz bir gücün anahtarı saklı.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here