Ana sayfa Oyun Call of Duty Online için Battle Royale modu geliyor!

Call of Duty Online için Battle Royale modu geliyor!

0

Raven Software ve Tencent, Activision iş birliğinde oluşturulmuş çok güzel bir Call of Duty oyunu var piyasada. Bu oyunun adı Call of Duty Online ve eminim ki birçok oyuncu bu oyunu biliyordur. Bu oyun, şu an sadece çinli oyunculara özel ama Tencent, daha önce attığı adımlar ile bu oyunu global bir şekilde oyunculara sunacağını göstermişti bizlere. Fakat bugünkü konumuz bu değil. Konumuz, bu oyuna Battle Royale modunun gelmiş olması. Bu oyuna geçtiğimiz günlerde bir güncelleme geldi ve bu güncelleme, 18 oyunculuk bir hayatta kalma PvP modunu oyuna ekledi.

Tüm oyuncula, bu oyun modunda oldukça büyük bir harita içerisinde başlıyor oyuna. Oyuncular, haritanın neresinde başlayacağını seçebiliyor. Ardından ise asıl aksiyon başlıyor. Herkes sadece yumruk ile oyuna başlıyor ve aynı diğer Battle Royale oyunlarında olduğu gibi, silahları veya diğer ganimetleri rastgele olarak yerde buluyoruz. Bir süre sonra ölüm çemberi daralmaya başlıyor ve oyuncuların hareket edebileceği alan azalıyor. Hayatta kalan son oyuncu ise birinci oluyor, oyun modunu kazanıyor.

İşin ilginç yanı ise Call of Duty Online içerisindeki bu modun yarısının İngilizce olması. Şöyle ki, oyunun yazıları çince, arayüz çince. Fakat modun içerisindeki anons yapan ağabeyimiz İngilizce konuşuyor. Bunun nedenini tam olarak bilmiyoruz ve şu an neden böyle bir şey yapıldığını tahmin de edemiyoruz. Belki global çıkışa bir hazırlık olabilir ama bizce çok düşük bir olasılık bu. Bu yüzden heyecanlanmanızı önermiyoruz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here