Ana sayfa Oyun Call of Duty: Ghosts, Playstore”da ön siparişte!

Call of Duty: Ghosts, Playstore”da ön siparişte!

0

Playstore”da, oyun dünyasının fenomen serisi “Call of Duty”nin yeni oyunu “Call of Duty: Ghosts” ön siparişe sunuldu

2000″li yıllara damgasını vuran, seriye eklenen her yeni oyunla popülerliğini artıran “Call of Duty”, oyun dünyasını yine sarsmaya hazırlanıyor.
 

Dünya çapında satış rekoru kırması beklenen “Call of Duty: Ghosts”, aylık 11 TL”den başlayan taksitlerle Playstore”da ön siparişte. Oyun için ön sipariş veren oyunseverler, dinamik çoklu oyuncu haritası “Free Fall”a da ücretsiz sahip olacaklar.
 

“Call of Duty: Ghosts” oyunu ile seride devrim niteliğinde bir adım atılıyor. Oyuncular serinin bu son macerasında farklı bir dünyada, farklı bir yapının içine sokuluyor. Yeni nesil grafik motorunun gücünü arkasına alan “Call of Duty: Ghosts”, markanın simgelerinden olan çoklu oyuncu tecrübesini baştan tanımlıyor. Dinamik haritalar depremlerden, sellerden ve kullanıcılar tarafından meydana getirilen diğer olaylardan etkilenirken, her savaşın akışı ve stratejisi de temelden değişiyor. Ayrıca eşi benzeri olmayan karakter kişiselleştirmeleri sayesinde, oyuncular askerlerinin nasıl görüneceği konusunda tam bir kontrole sahip oluyorlar.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here