Ana sayfa Donanım Büyük ekran sinema deneyimi: Epson TW480

Büyük ekran sinema deneyimi: Epson TW480

0

Epson”un yeni video projektörü EH-TW480 kolay kullanımı ve rahatça taşınmasının yanısıra uygun fiyatı ile evde sinema keyfini bir adım öteye taşıyor

Epson, daha önceki oyun ve ev sineması ürünlerinin başarısını temel alarak kullanıcı dostu deneyimlerle zengin, net görüntüler sunan EH-TW480″i geliştirdi. Bu 720p HD-Ready projektör, oyun, film ve spor tutkunlarına cazip bir fiyatla yüksek kaliteli görüntüler sunuyor. En son Epson teknolojisiyle donatılmış bu projektör, eşit düzeyde yüksek 2.800 ansi lümenlik beyaz ve renkli ışık çıkışı ve 3.000:1 yüksek kontrast oranını sağlayarak gün ışığında bile yüksek kaliteli görüntüler yansıtıyor. Epson”un 3LCD teknolojisi de, görüntülerin net ve parlaklığını sağlıyor ve gözlerin yorulmasını engelliyor.
Manuel hareket eden yatay keystone ile otomatik ayarlanabilen dikey kilit düzeltme özellikleri sayesinde EH-TW480, projektör açısı ne olursa olsun, düzgün bir görüntü ayarı yapabilmeye imkan veriyor. TW480, oyun konsollarından, Blu-ray ve DVD oynatıcılarına, PC”ler ve TV setlerine kadar çeşitli cihazlara bağlantı seçeneği sunuyor. Ayrıca, tatil fotoğraflarını paylaşmak veya bir slayt gösterisi oluşturmak isteyen herkes, bunu doğrudan USB bellekten yapabiliyor. Cihazın içinde bulunan USB okuyucusu ile ise, ek bir bağlantı yapmadan ve görüntü kalitesinden birşey kaybetmeden, fotoğraf ve slideshowlar izlenebiliyor. İnce ve hafif tasarımı ile, ister farklı bir odada isterse arkadaşınızın evinde, kısaca nereye giderseniz gidin, büyük ekran deneyimini kolayca yanınızda götürebilmenizi sağlayan EH-TW480″in, 5.000 saatlik uzun lamba ömrü ise, HD-Ready içeriğiyle daha uzun süre seyir keyfi almanızı sağlıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here