Ana sayfa Haber Burnout Paradise Remastered, EA tarafından resmi olarak duyuruldu!

Burnout Paradise Remastered, EA tarafından resmi olarak duyuruldu!

0

Geçtiğimiz birkaç aydır sürekli söylentilerini ve sızdırmalarını duyduğumuz Burnout Paradise Remastered, EA tarafından resmi olarak duyuruldu. Yapılan duyuruya göre oyun, PlayStation 4 ve Xbox One konsolları için 16 Mart 2018 tarihinde çıkacak. Eğer EA Access üyesi iseniz, oyunu 9 Mart 2018 tarihinden itibaren de oynayama başlayabileceksiniz. Tabii bir de PlayStation 4 Pro ile Xbox One X konsollarımız var. Ekibin açıklamasına göre Burnout Paradise Remastered, bu iki konsolda da 4K/60 FPS kalite verecek. Tüm bunların haricinde, bu oyunun PC için de geleceği kesin ama ne zaman geleceği hakkında en ufak bir bilgimiz bulunmuyor.

EA tarafından yapılan açıklamaya göre Burnout Paradise Remastered içerisinde daha önce oyun için çıkmış olan 6 ek paket de bulunacak. Bu ek paketler arasında oldukça ilginç arabalar ve yepyeni bir harita da bulunuyor. Son olarak, oyun için yayımlanmış yeni görsele hemen yukarıdan, ilk videoya ise hemen aşağıdan sizler de göz atabilirsiniz. Bizler kesinlikle göz atmanızı öneriyoruz, özellikle de bu seriden hoşlanıyorsanız.

Oyuncular, şimdiden bu oyunun duyurusuna sevinmiş durumda ve birçok oyuncu da, bunun bir market testi olduğunu söylüyor. Yani EA, bir Burnout oyununun piyasada şimdi ne kadar başarılı olabileceğini görmek istiyor. Eğer Burnout Paradise Remastered başarılı olursa, oyunculara göre yeni bir Burnout oyunu da gelebilir. Tabii bunlar sadece oyuncuların tahmini. Serinin yeni oyunu hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor internet aleminde.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here