Ana sayfa Haber Burnout Paradise, PlayStation 4 ve Xbox One için geliyor!

Burnout Paradise, PlayStation 4 ve Xbox One için geliyor!

0

Birçok Burnout serisi oyuncusu tarafından serinin en kötü oyunu olarak gösterilen Burnout Paradise, Remastered başlığı ile Xbox One ve PlayStation 4 platformlarına geliyor olabilir. Brezilya”da bulunan bir perakendeciden gelen yeni raporlara göre EA, 30 Dolar ile 50 Dolar arası bir fiyat etiketi ile bu oyunu şimdiki nesil konsollar için yakın bir zamanda piyasaya sürecek. Bahsettiğimiz Brezilyalı perakendeci, oyunun çıkış tarihini her iki platform için de 1 Mart 2018 olarak gösterdi.

EA çatısı altında bulunan Burnout serisinin en son oyunu idi Burnout Paradise ve dediğimiz gibi birçok oyuncu tarafından serinin en kötü oyunu olarak lanse edilmişti. Orijinal olarak PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 için çıkışını gerçekleştiren bu oyun, geriye dönük uyumluluk sayesinde Xbox One oyuncularına da bir süre sonra sunulmuştu. 22 Ocak 2008 tarihinde ilk çıkışını gerçekleştirmiş olan Burnout Paradise, eğer gerçekten şimdiki nesil konsollara gelecekse EA, yeni bir Burnout oyunuyapmayı da planlıyor olabilir. çünkü neredeyse 10 sene sonra bir seriyi durduk durmadık yere canlandırmak pek de güzel bir fikir değil bizce.

Oyuncuların beğenmemesinin aksine, Burnout Paradise çıkış yaptığı sene birçok ödüle aday olmuştuve bu adaylıklardan 3 tanesinde de ödülü kazanmıştı. Kazanılan ödül ise senenin en iyi yarış oyunu ödülü idi. Oyunun basın tarafından sevilmiş olması, belki de 10 sene ardından EA”in aklına gelmiştirve, “Haydi şu oyunun üzeriden 10 sene geçmiş, bir Remastered yapalım. Sonra da yeni bir Burnout piyasaya süreriz.” demiş olabilirler herhalde. Değil mi? çünkü bizim hayalimiz direkt olarak yeni bir oyundan yana.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here