Ana sayfa Donanım Burak Özçivit, Ceylan Çapa ile köprüleri yaktı

Burak Özçivit, Ceylan Çapa ile köprüleri yaktı

0

Bir efsane aşk daha sona erdi. Aşkları en çok konuşulan Burak özçivit ile Ceylan çapa çifti şok bir kararla ayrıldı. özçivit, ayrılık kararını twitter hesabından duyurdu. Ceylan çapa, Burak özçivit“in kardeşinin düğününe gitmedi. İkili, beraber çektirdikleri tüm fotoğrafları da Instagram“larından sildi. Bir haftadır süren “ayrıldılar” dedikodusu gerçek çıktı. üç yıldır flört eden oyuncu Burak özçivit ile işletmeci Celal çapa“nın kızı Ceylan çapa, ilişkilerine nokta koydu. 

 

 

Burak Özçivit, Ceylan Çapa ile köprüleri yaktı

 

 

 

Geçen hafta özçivit“in kız kardeşinin nişanına gitmeyen çapa, önceki gün gerçekleşen düğüne de katılmadı. Ayrılığın ikinci ispatı ise çiftin beraber çektirdikleri tüm fotoğrafları sosyal medya hesaplarından silmeleri oldu.

 

İkilinin aşklarının bitme sebebi olarak Burak özçivit“in 2014 Türkiye Güzeli Amine Gülşe“ye filminde oynamayı teklifi etmesi gösterilse de asıl nedenin Ceylan çapa“nın Fahriye Evcen“le başlayan kronik kıskançlık krizlerinin olduğu iddia edildi.

 

 

Burak Özçivit, Ceylan Çapa ile köprüleri yaktı

 

 

 

Burak özçivit, “Muhteşem Yüzyıl” dizisinden ayrıldıktan sonra “çalıkuşu“nda Fahriye Evcen“le başrolü paylaşmıştı. özçivit, çapa ile ayrıldığını Twitter hesabından duyurdu ve hakkında çıkan iddialara yanıt verdi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here