Ana sayfa Haber Bulaşıçı Yaşayan Ölü Modu PUBG MOBILE’da Korku Saçmaya Geliyor

Bulaşıçı Yaşayan Ölü Modu PUBG MOBILE’da Korku Saçmaya Geliyor

Dünyada ve Türkiye’de rekorlar kıran PUBG Mobile yeni oyun modları, korsan temalı içerik ve iOS – Android için sürprizlerle güncellendi.

0

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS MOBILE (PUBG MOBILE) için 014.0 tam sürüm içerik güncellemesini yayınladı. Güncellemede PUBG MOBILE’ın büyük ilgi gören zombi modunun bulaşıcı versiyonuyla yeni Royale Pass temaları da var. Oyuncular yeni güncellemeye App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz ulaşabilecek.

Kısa zaman önce PUBG MOBILE ve Resident Evil 2 ortak çalışmasıyla yayınlanan zombi modu, klasik battleground deneyimine yaşayan ölüleri eklemişti. Büyük ilgi gören içerik güncellemesiyle, oyuncular gün doğumuna kadar yaşayan ölü sürüleriyle savaşarak yeteneklerini sergiliyorlardı.

Yeni asimetrik PvP Bulaşıcı Yaşayan Öldü moduyla, oyuncular Zombiler ve Savunmacılar olarak iki gruba ayrılacak ve yeteneklerini birbirlerine karşı test edebilecek. Savunmacılar ateşli silahlarla zombilere karşı savaşırken, Zombiler de yakın dövüş silahlarıyla saldırıya geçecek ve süreli özel yeteneklerini kullanarak Savunmacılara hastalık bulaştırmaya çalışacak. Savunmacıların tamamına hastalık bulaştığında, Zombiler kazanmış olacak!

Bulaşıcı Yaşayan Ölü moduyla birlikte, 0.14.0 versiyonunda şu yenilikler de bulunacak:

  • Deniz Hazineleri Teması – Yaz sezonunun eğlenceli deniz temalarını devam ettiren “Yedi Denizlerin Hazinesi” PUBG MOBILE ana menüsüne ve oyun içi ekipmanlara eklendi.
  • Royale Pass Sezon 8 – Oyuncular, stoklara eklenen popüler sezon ekipmanlarının kilidini açma şansını tekrar yakalayacak.
  • Günlük Görev Sistemi Güncellemesi – Oyun-içi görevler oyuncuların nadir bulunan ganimetler bulma şansını yükseltecek
  • iOS Arka Plan İndirme – iOS kullanıcıları artık PUBG MOBILE‘ı arka planda açık tutabilecek ve güncelleme yapabilecek.
  • Android Kaynak Genişletme Paketi – Android yükleme paketinin boyutu küçültüldü. Az kullanılan oyun içi ekipmanlar tekrar kullanılana kadar Kaynak Genişletme Paketi’nin içinde saklanabilir.
  • Hazine Avı – Güncellemeyle gelen milyon dolar ödüllü sürpriz oyun içi hazine avında, oyuncular altın, gümüş ve bronz pusulaları toplayarak ödüller için yarışacak.

PUBG MOBILE’ı App Store ve Google Play’den indirebilirsiniz.

PUBG MOBILE hakkında:

İnteraktif eğlence dünyasını 2017’de kasıp kavuran fenomen oyun PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS’u baz alan PUBG MOBILE’da 100 oyuncu paraşütle uzak bir adaya indirilir ve son hayatta kalanın kazanacağı kıran kırana bir kapışma başlar. Oyuncular kendi silahlarını, taşıtlarını ve erzağını bulmalı, giderek daralan, görsel ve taktiksel açıdan zengin bir oyun alanındaki her oyuncuyu yenmelidir.

Daha fazla bilgi için PUBG MOBILE sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz:Instagram, FacebookTwitter ve YouTube.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here