Ana sayfa Haber Bugün! Apple etkinliğini canlı canlı sizlere aktaracağız

Bugün! Apple etkinliğini canlı canlı sizlere aktaracağız

0

Yıl içerisinde, son dakika olarak girdiğimiz yeni Apple cihazlarıyla ilgili yeni ürün duyumlarını ve dedikoduların ne kadar gerçek olduğunu bu akşam itibariyle (9 Eylül saat 20.00) göreceğiz. Sizlere duyurduğumuz HealthKit, HomeKit, Apple‘ın yeni satış stratejileri, yeni Apple donanımları ve yeni patentler Apple tarafından onaylı olarak kamuoyuna sunulsa da, özellikle iPhone 6 haberleri hakkında haber hazırlamadan önce iki defa düşünmemiz gerekiyordu. özellikle iPhone’ların klişesi olan bükülebilir ekran tasarımı gibi hatalara düşmemek için bütün Apple cihazlarının haberlerini değil, sadece Apple‘ın onaylı bilgilerini Technotoday‘e yazmayı tercih ettik. Oysa ki, bu tarzda “duyum” haberleri yapan çok internet portalı bulunuyor ve temmuz ayında çoğu haber Apple tarafından Bloomberg’e yalanlanmıştı.

Şimdilik, yarın gerçekleştirilecek olan Apple etkinliği ile ilgili fikir yürütebiliyoruz. Apple‘ın onayladığı bilgiler doğrultusunda; HealthKit, iTime (veya iWatch), iPhone 6 modelleri, IBM destekli iPad‘ler Beats Audio işbirliğinin meyveleri olan yeni sistemler ve uygulamalarla birlikte iOS 8 ve CarPlay gibi platformların da tanıtılması bekleniyor.

Yarın biz muhabirler de kaynaklarımızın güvenirliğini (kaynağı internet olarak değil, kişi olarak alanlar) tekrar gözden geçireceğiz ve Apple‘ın yeni ürünlerini de Technotoday.com.tr‘de sizlerle blog anlatımı ile dakika dakika paylaşacağız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here