Ana sayfa Oyun Bucketz ücretsiz ve yalnızca Samsung Apps”de

Bucketz ücretsiz ve yalnızca Samsung Apps”de

0

Samsung Apps”den indirilebilecek Bucketz oyununu, 6 ay boyunca tüm Samsung Android kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuyor

Bucketz oyunu 6 ay boyunca Samsung Apps”e özel olarak ve başka hiçbir Android uygulama mağazasından indirilmeksizin 134 ülkede tüm global kullanıcılarına sunuyor. Bucketz oyununu geliştiren ve bir Türk şirketi olan Picnic Hippo ile anlaşan Samsung Electronics Türkiye, kullanıcılarına daha geniş ve eğlenceli bir platform sunmak adına Android oyun portföyünü genişletmeye devam ediyor.
 

Bucketz nasıl oynanır?

Bucketz, oyuncuları, kovaların hüküm sürdüğü ve denge unsurunun ön planda olduğu gizemli bir dünyaya ve eğlenceli olduğu kadar da heyacanlı bir maceraya taşıyor. Fizik kurallarının yaşama uyarlanmış eğlenceli bir versiyonu olan oyunda, karakterleri renkleri kadar farklı 9 kovanın (bucketz) macerasına katılan oyuncular, bir yandan ekranda uçan yüzlerce nesneyi dengeli bir şekilde istiflerken diger yandan gittikçe artan zorluklarla mücadele ediyorlar. Bilardo toplarından meyvalara, micro organizmalardan gezegenlere kadar uzanan bu objeleri kovalarınıza (bucketz) atmak işin sadece ufak bir kısmı. Oyunda kovaları kaçırmaya çalışan uzaylılardan, içinden ne çıkacağı belirsiz hediye paketlerine, görüş mesafesini yok eden sis bombalarından, ekranda ne varsa içine çekebilecek kara deliklere kadar türlü zorlukla da mücadele etmek gerekiyor. Tüm bunların yanında oyuncuların yardımına koşan pek çok unsur da var. Bir Yin-Yang sembolu ile dengeyi düzeltmek, bir kaç şemsiye ile kovalarınızı korumak, ya da belirecek olan bir saat ile oyununuzu yavaşlatıp ekrandaki aksiyonu ve yüksek tempoyu kısa süreliğine kontrol altına almak mümkün. Birçok bölüm sonunda, Boss karakteri ile Kara Kova”nın kendisi (Dark Bucket) ve şekil değiştiren sinsi yaratıklardan oluşan çetesi de (Minions) oyuncuları bekleyen sürprizler arasında yer alıyor. Başarıyla geçilen her aşama sonrasındaki Bonus bölümleri ile oyun içi mağazasında (Bucketz Shop) kullanabileceğiniz Bucks adı verilen paraları kazanmak mümkün. Bu mağazada da oyununuzu kolaylaştıracak onlarca eşya bulunuyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here