Ana sayfa İnternet Bu yılbaşında aynı anda iki yerde olun

Bu yılbaşında aynı anda iki yerde olun

0

Uzaktayken yılbaşı heyecanından mahrum kalmayın

Artık, internete bağlanabilen neredeyse tüm cihazlardan Skype ile aile üyeleri, arkadaşlar ve meslektaşlar bir araya gelebiliyor, ücretsiz olarak mesaj gönderebiliyor ya da sesli ve görüntülü arama gerçekleştirebiliyorlar. çok düşük bir fiyata dünyanın her yerindeki ev hatlarını veya cep telefonlarını arayabiliyor. Bunlara ek olarak yakın zamanda tanıttığı “Group Video” ile Skype, 2″den fazla insanın da farklı yerlerden aynı anda birlikte bir şeyler paylaşabilmelerine olanak tanıyor.
 

Yakın zamanda entegre ettiği Facebook News Feed özelliği ile artık daha sosyal bir araç olan Skype, kullanıcılara News Feed aracılığıyla arkadaşlarına mesaj yollama veya arama yapma fırsatını sunuyor. Group video özelliği ise sayıları 10″u bulabilecek ve farklı yerlerde bulunan insanları aynı anda aynı görüntülü aramada bir araya getiriyor.
 

 

Tüm bunlar, yaklaşan Yılbaşı öncesi bu heyecanı uzakta olduğu için birlikte paylaşamıyor olduğunuz insanlarla sizleri bir araya getiriyor. Yılbaşı heyecanını ve bugüne özel seremonileri Skype aracılığıyla televizyon, masaüstü bilgisayar ve mobil cihazlar üzerinden paylaşmak artık mümkün olacak. Uzakta olan bir dostunuz, arkadaşınız veya akrabanızı yılbaşı gecesinde ekranın diğer ucunda görebilir ve hayal gücünüzün de yardımıyla Skype ile hayalini kurduğunuz bir yılbaşı yaşayabilirsiniz.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here