Ana sayfa Oyun Bu mesele konuşarak çözülmez

Bu mesele konuşarak çözülmez

0

UFC 2010’da yumruklar konuşuyor, kural yok
 

Dövüş oyunları  genellikle belli bir tarz ya da konu üzerine yoğunlaşır. Uzakdoğu tarzı, pankreas güreşi, kickbox gibi bir çok tarz bulunur. UFC ise bütün tarzların buluştuğu, bir nevi “Allah ne verdiyse” tarzını oluşturuyor. İster karate yapın, ister kung-fu, o da olmadı rakibinizi yere düşürüp yüzüne yumruklarınızı sallayın. Neredeyse her şeyi yapabilmek mümkün. Bu yüzden ki UFC”nin sloganlarından birisi de “No rules” yani kural yok.


 

 

UFC Undisputed 2010, yenilenmiş kadrosu ve geniş mod seçenekleriyle konsol oyuncularının dövüş oyunu açlığını gidermeye çalışıyor. UFC”nini barındırdığı modlara baktığımızda 8 ila 12 rakibi yenerek ünvan mücadelesi verdiğiniz Title modu, bu modu bitirdikten sonra açılan ünvan koruma Title Defense modu, kendi dövüşlerinizi düzenleyebildiğiniz Event modu ve kişiselleştirilebilen turnuvalar hazırlayabildiğiniz Tournament modu gibi bir çok mod bulunuyor.


 

 

Oyunun asıl oynamanız gereken modu ise Career modu. Bu modla birlikte 12 yıl boyunca süren dövüşler, medya aktiviteleri, antremanlarla birlikte karakterinizi profesyonel bir dövüşçüye dönüştürüyorsunuz. Karakterinizi oluştururken oldukça ayrıntılı bir ekranla karşılaşıyorsunuz. Kaşınızı, gözünüzü, dizliğinizi ve hatta taktığınız şapkanın modeline kadar küçük detaylarla, oldukça gerçekçi bir dövüşçü yaratmanız mümkün.

Diğer taraftan bahsettiğimiz oyunla ilgili olarak bu ayki Newtech dergisinin oyun inceleme bölümünde de okuyucularımıza bir soru yönelttik. Sorunun  cevabını doğru bilen 3 kişiye UFC 2010 Xbox sürümü hediye ediyoruz. Bu ay çıkar çıkmaz Newtech almanızı öneriyoruz

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here