Ana sayfa Haber Bu haftasonu S.H.I.E.L.D ajanı olun!

Bu haftasonu S.H.I.E.L.D ajanı olun!

0

26-27-18 Eylül tarihlerinde LG ve Disney Türkiye ortaklığında Akasya Acıbadem’de gerçekleştirilen “LG ile S.H.I.E.L.D ajanı ol” etkinliğinde ziyaretçiler kendilerini birer ajana çevirme fırsatı yakalıyorlar.

Etkinliğe katılan herkes Kaptan Amerika, Black Widow, Nick Fury ile iyilerin dostu, kötülerin düşmanı olup S.H.I.E.L.D ajanı olacaklar. Katılımcılar aktivide gerçek bir ajan olabilmek adına atış becerilerini geliştirip, özel Kaptan Amerika‘nın eğitimine katılacaklar.

 Bugün ve yarın da devam edecek olan aktivite alanında ziyaretçiler ajan olmakla birlikte, Kaptan Amerika filmlerini izleme, video oyunları oynama ve LG‘nin 2014 model akıllı TV serilerini de yaşamaya fırsat bulacaklar.

LG, akıllı TV platformlarında bulunan 3D World servisi ile Marvel serilerinin hasılat rekorları kıran filmlerini 3D olarak izleme fırsatı da sunuyor. Marvel’dan Kaptan Amerika: Kış Askeri filmi şu sıralar uygulama üzerinden seyredilebiliyor. Kaptan Amerika’nın devam filminde Chris Evans, Scartlett Johansoson, Samuel L. Jackson, Neal McDonough, Anthony Mackie, Sebastian Stan, Frank Grillo ve Robert Redford gibi aktörler bulunuyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here