Ana sayfa Haber Bu Hafta Yayınlanan En İyi 4 Android Oyunu

Bu Hafta Yayınlanan En İyi 4 Android Oyunu

0

Android oyunu oynamak isteyenler için, artık birçok oyun sıkıcı görünmeye başladı. Sizler için bu haftanın en iyi ve keyifli  5 android oyununu belirledik.

Android Oyunu En İyiler Kategorisi

Online olarak mobil üzerinden de oynanabilen PUBG gibi oyunlar, 1.5 GB yer kaplayabiliyor. Bu nedenle sizler için daha alternatif ve haftanın enlerini seçiyoruz.

Massive Warfare: Aftermath

Massive Warfare: Aftermath; hava, su ve kara taşıtlarını içine alan ücretsiz bir savaş oyunudur. Bu, birçok farklı uçağın pilotluğunu yapmanın yanı sıra, sürücü tankları ve hatta en sevdiğiniz savaş deniz taşıtının direksiyonuna bile bineceğiniz anlamına gelir. Dahil olan iki mod vardır; tüm bölümler için ücretsiz mod ve ekip ölüm maçı modu.

Massive Warfare: Aftermath indirme bağlantısı

Mini Hospital

Mini Hospital; hastane temalı rahat bir bina simülatörüdür. Binanın odalarını inşa etmek ve yükseltmek, yeni personel kiralamak ve hastaları tedavi için uygun alanlara yönlendirmek sizin işiniz olacaktır. 

Mini Hospital indirme bağlantısı

TotAL RPG (Towers of the Ancient Legion)

Aksiyon RPG’leri Play Store’da oldukça popüler bir tür olma eğilimindedir. Seçilebilecek çok şey var, ancak çoğunluğu şüpheli para kazanma uygulamalarını içerme eğilimindeydi. TotAL RPG, bu eğilimi, açgözlülüğün üzerinde oynanacak bir ARPG ile sürdürüyor. Kesin olarak bulunacak çok fazla hikaye olmasa da, oyun devam ediyor ve sizi oyun oynamaktan alıkoyacak şekilde tutmak için tasarlanan bir grup bekleme zamanlayıcısı veya benzer kısıtlamalar ile uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.

TotAL RPG (Towers of the Ancient Legion) indirme bağlantısı

Wil Knight

Wil Knight tamamen öğütme ile ilgili ilginç bir zindan gezginidir. Her zaman ileriye doğru hareket eden ve ekrandaki sayısız düşmana otomatik olarak saldıran bir şövalye rolünü oynuyorsun ve ekipmanını mikro olarak idare etmek senin işin olacak. Böylece ölmeden ve durmadan ilerleyebilirsin. Bu ekipman, topladığınızda birleştirilebilir, böylece önünüzdeki birçok düşmanı atmak için daha güçlü silahlar oluşturabilirsiniz.

will knight indirme bağlantısı

Tüm bu oyunlar, sizlerin oldukça keyifli zamanlar geçirmesini sağlayacak android oyunu kategorisinde yer alıyor. Bağlantılar üzerinden indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here