Ana sayfa Donanım Bu da HD çerçeve

Bu da HD çerçeve

0

Sony’den HD video oynatan çerçeve
 

Sony”nin Uluslararası Tüketici Elektroniği Fuarı IFA 2010″da ilke imza atarak HD video oynatabilen dijital HD çerçevesini tanıttı. Stereo ses ile AVCHD video oynatma özelliğine sahip S-Frame XR100 ve diğer yeni fotoğraf çerçeveleri, Kasım 2010 da tüketicileriyle buluşuyor.

Sony”nin son dijital fotoğraf çerçevelerinden oluşan ve değerli hatıraları daha önce hiç olmadığı şekliyle hayata dahil eden S-Frame yelpazesi, Kasım 2010 itibariyle tüketicilerle buluşuyor. ürün yelpazesine güzel bir ek olan S-Frame, şimdi yelpazenin üst modellerinde stereo ses ile AVCHD videoları oynatarak, sevdiğiniz anların şimdiye kadarki en iyi görünümünü sunuyor.  Size, çerçeve kullanılmadığı zaman kullanılan enerjiyi azaltarak, enerji tasarrufu sağlayan bir zamanlayıcı ve oturduğunuz yerden video oynatmayı kontrol etmek için bir kumanda da sunuluyor.

XR100 modeli, fotoğraflarınızı ve videolarınızı nefis detaylar ve renklerle büyük ölçekte göstermek için büyük boyutlu 26cm”lik (10.2″) bir paneli destekliyor. Amiral gemisi model XR100, pratikte yansıma olmaksızın daha zengin ve yüksek kontrastlı görüntüler için TruBlack teknolojisini kullanıyor. Ayrıca 160°x160°”lik geniş bir açıdan görünebiliyor. Bu sayede herkes odanın herhangi bir yerinden görüntüleri seyredebiliyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here