Ana sayfa Haber BT güvenlik sektörüne yeni bir firma:Hidrojen

BT güvenlik sektörüne yeni bir firma:Hidrojen

0

Murat Göçe, Bilişim Teknolojileri şirketlerine, güvenlik çözümlerinde danışmanlık hizmeti sunmak amacıyla, Hidrojen Bilişim Güvenlik çözümleri”ni kurdu

Güvenlik projeleri geliştirerek katma değer sağlamak isteyen bilişim firmalarının fazlasıyla ihtiyaç duyduğu özellikle “güvenlik” konuları ve tüm teknik destek hizmetleri, Hidrojen”in (kısaca h2) nitelikli ve konusunda uzman teknik ekibiyle birlikte sorun olmaktan çıkacak. Şimdiden IBS Bilişim”e web hizmetleri desteği, Avtürk Bilişim”e Panda Güvenlik Yazılımları, Helyum Bilişim”e Trend Micro Güvenlik Yazılımları için destek hizmetleri sağlamaya başlayan h2, desteğini verdiği markaları satmayacak.

AVTürk Satış Müdürü önder Küçük, Hidrojen ile sağlanan işbirliğinden memnuniyetini şu sözleri ile dile getirdi; “Türkiye”de Panda Güvenlik Yazılımları ,geçmişte sorunlu destekten kaynaklanan ciddi problemler yaşamıştı. Biz Avtürk olarak bu imajı , verdiğimiz kaliteli çözüm ve hizmetler ile değiştirmeyi başardık. Ancak şimdi çok daha güçlü ve etkin kadroya sahip olan Hidrojen Güvenlik ile rakiplerimizden bir adım öndeyiz bile.”
 

Helyum Bilişim Ankara ve çevre iller SMB Satış Sorumlusu İlhan AŞA”nın yapmış olduğu açıklamaya göre Helyum, tüm sattığı ürünlerin teknik desteğini, daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek amacı ile Hidrojen Bilişim”e emanet etti.

 

 

Hidrojen Bilişim”den Teknik Destek Grup Müdürü Bülent Doğru ise “Bünyemizde bulunan deneyimli ve sertifikalı uzman mühendis kadrosuyla, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Birçok bilişim firması, ürünlerini kullanıcılara sunduktan sonraki kısmında müşteriye her zaman destek olabilmenin önemini kavramış durumda. Bunu başarabilmenin yolu ise güçlü bir teknik kadroya sahip olmak ve gerekirse 7/24 hizmet sağlayabilmek.
Teknik destek almak isteyen müşterilerimiz www.hemendestekal.com sitesinden ticket yöntemiyle yardım alabilirler. Bunun yanı sıra, bayi ve mağazalara özel destek, VIP müşterilere özel ve telefonla destek hizmetlerimiz de mevcut. Bir firmanın ihtiyaç duyabileceği tüm danışmanlık ihtiyacını karşıladığımızı söyleyebilirim. çünkü biz, çalıştığımız BT güvenlik şirketlerinin hem satış öncesi, hem satış sonrası süreçlerine çözüm sağlama özelliğine sahibiz. Satış öncesi; keşif, analiz, projelendirme, demo, ürün eğitim, bilgilendirme seminer, Satış sonrası; kurulum, teknik destek gibi uçtan uca çözüm ve danışmanlık sağlayan güvenlik uzmanlarından oluşan bir firmayız. Anlaşma sağladığımız BT şirketleri ve müşterileri, daha kaliteli ve daha iyi hizmet için Hidrojen”in uzman kadrosuna güvenebilirler.” dedi.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here