Ana sayfa Haber Brocade ile Avnet anlaşma imzaladı

Brocade ile Avnet anlaşma imzaladı

0

Günümüz teknolojileriyle gelişen IP çözümlerini kurumsal alana sunmaya devam eden Brocade, Avnet ile tedarik kanalı iş ortaklığı konusunda kapsamını genişleterek Türkiye pazarında da Avnet ile ortak çalışacağını resmi olarak duyurdu. Küresel ethernet yapıları ve yazılım tanımlı ağ oluşturma çözümleri de dahil olmak üzere yeni nesil veri merkezleri için, servis olarak altyapı ve Bulut Servis Sağlayıcı çözümleri sağlayan Brocade, bunun gibi çözümlerini Avnet ile ortaklık çerçevesinde Türkiye pazarına da sunacak.

 Avnet-Brocade distribütörlük anlaşma çerçevesinde tüm IP çözüm seçeneklerini satış ve satış sonrası destek servisleri ile kurumsal hizmetleri birleştirerek kurumsal projelerde konumlandırmak için yetkilendirilmiş olacak ve kanal iş ortaklarına sunacak.

Brocade Türkiye ülke Müdürü Feyyaz Atalay, ” Tüm dünyada hızla önem kazanan Nesnelerin interneti (IoT) Buyuk Veri, Servis olarak Altyapi ( IaaS) ve Bulut (Cloud) gibi teknolojik gelişim alanları, yıllardır kullanmakta oldugumuz Network çözümlerine yeni ve farklı bir açı ile yeniden bakılmasını gerektiriyor. Son 20 yıldır degişmeyen bu teknolojilere, 3. Nesil (3rd generation) bakış açısıyla yaklasan Brocade, veri merkezleri ve kampus projeleri icin geliştirdigi SDN ve NFV çözümleri ve bu konuda dünya çapında yaptığı ortaklıklar ve satınalmalarla adından söz ettiriyor. Bu amaçla yeniden yapılanmaya gittigimiz Turkiye pazarında da Avnet ile imzaladığımız  anlaşma, bize hedefimize ulaşmak icin çok degerli bir kanal sunacak.”

Avnet Türkiye Genel Müdürü Hakkı Eren anlaşma ile ilgili görüşlerini “Uçtan uca tüm çözümlerde büyümeyi hedefleyen Avnet Türkiye için, EMEA“nın devamında Brocade ile iş birliği yapmayı değerli buluyoruz.İşbirliğimiz müşterilerimizin özgün ihtiyaçlarına göre uyarlanmış network altyapısı ürünleriyle hitap etme fırsatını vermektedir.Avnet”in kanal iş ortaklarının ve katma değerli hizmetlerinin de gücü ile Brocade”in Türkiye pazarında gerçekleşecek önemli projelerin parçası olacaktır.” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here