Ana sayfa Donanım Boşverin dünyayı, müziğinize bakın

Boşverin dünyayı, müziğinize bakın

0

Creative, Aurvana serisine eklediği Aurvana X-Fi ile, müzikte detay arayan müzikseverlerin kalbini kazanacak gibi görünüyor

Kulağı tamamen saran yapısı sayesinde, kulaklığı kulağımıza taktığımız andan itibaren dışarıyla olan ilgimiz kesiliyor. Gürültü önleyici yapısı, başarılı bir sonuç vermiş. Dışarıdan gelen sesleri engelleyebilen yapısı, kullanıcının da müziğe odaklanmasına olanak sağlıyor. üstelik, sağ kulaklığın hemen altında yer alan ses açma/kapama tekerleği sayesinde, ses kaynağına elinizi sürmeden ses ayarını değiştirebiliyorsunuz.
Aurvana X-Fi, X-Fi CMSS-3D, X-Fi Crystalizer gibi Creative teknolojilerini de barındırıyor. Bu sayede, müzikten aldığımız keyif bir hayli artıyor. Uzatma kablosu sayesinde, ses kaynağı ile kulaklık arasında mesafe olmasına rağmen sorunsuz bir şekilde müzik dinleyebiliyoruz. Creative’in başarılı X-Fi kristalleştirme teknolojisi sayesinde, sıkıştırılmış ses dosyalarındaki yüksek ve alçak sesler genişletilerek, detaylar ön plana çıkartılıyor. Bu da müzik keyfimizi artırıyor. öte yandan, kulaklıkların içerisinde 40mm neodmiyum ses sürücüsü bulunuyor. Bu sayede, güçlü baslar ve kaliteli ses performansları elde etmek mümkün. Ayrıca Aurvana X-Fi’in paketi, ürünü taşımaya son derece uygun ve KDV Dahil fiyatı 240 TL.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here