Ana sayfa Donanım Bose”dan kaliteli ses arayanlara özel

Bose”dan kaliteli ses arayanlara özel

0

Bose yeni ürün gamıyla yine akılları çelecek gibi görünüyor
 


CineMate GS
 
Sinema salonuna ihtiyacınız yok! Bose’la salonunuz sinema

Bose CineMate GS ve CineMate dijital ev sineması sistemleriyle, sinema keyfini evinize taşıyor. Bose’un benzerlerinden farkı ise yalnızca iki hoparlör ve ACOUSTIMASS modülü sayesinde 5+1 sorround performansına eşit bir ses kalitesi sunması. Bose bunu Bose TruSpace dijital işleme devresi yardımıyla yapıyor. Böylece herhangi bir orta ya da arka kanal elemanına ihtiyaç duymadan harika bir surround deneyimi yaşayabiliyorsunuz.
 


CineMate
 

 


iPod’unuzun yeri hazır
Bose, taşınabilir medya kavramına yeni bir soluk getiren iPod’la mükemmel bir uyum içinde çalışan SoundDock 10  ile sesi bir üst boyuta taşıyor. iPod için tasarlanan SoundDock 10, ile herhangi bir tıklatma tekerlekli iPod ya da iPod Touch ve iPhone”un tüm modelleriyle uyumlu olarak çalışabiliyor.

Yardımcı girişi sayesinde ise taşınabilir müzikçalarla da kullanılabiliyor. Tak ve kullan yapısı ile basitliğe damga vuran SoundDock 10 ses kalitesi açısından ise en karmaşık sesleri bile büyük bir durulukla veriyor. Entegre Bluetooth adaptörü sayesinde kablosuz kullanıma da imkan veren Bose SoundDock ile taşınabilir müzikçalarlar yerini buluyor.
 

 

 

Müzik sizinle olsun
Bose bilgisayardan müzik dinlerken sürekli bilgisayar başında olmayanlar için harika bir çözüm sunuyor. SoundLink, bilgisayarınızdaki müziği yanınızda taşımanız için WiFi bağlantısına ihtiyaç duymuyor. Yalnızca SoundLink’in USB anahtarını bilgisayarınıza takarak, geniş bir alanı kapsayan kablosuz bağlantı sağlayabiliyor; böylelikle bilgisayarınızdaki müziklere ulaşmak için bilgisayar başında olmanıza gerek kalmıyor.

Taşınabilirliği en üst seviyeye çıkarmayı planlayan Bose SoundLink kullanıcıyı elektrik kablosuna da mahkum etmiyor. Şarj edilebilir lityum iyon piliyle, ses sonuna kadar açıkken dahi bilgisyarınızdaki müzikler 3 saat boyunca sizinle oluyor. “Peki bilgisayarımızdan uzaktayken playlist’i nasıl değiştireceğiz?” sorusu aklına takılanlar için ise Bose uzaktan kumandayı, bulunduğunuz yerden parçaları değiştirmek ya da kontrol etmek için yardımınıza sunuyor.
 

 

 

Kulakiçi sinema sistemi
Bose Mobile In-Ear ile farklı bir farklı tecrübesi getiriyor. Mobile In-Ear, Bose’un geliştirdiği TriPort akustik kulaklık yapısının yanı sıra elektroakustik tasaraımıyla kusursuz bir ses performansı sunuyor. Mikrofonu ve tek dokunuşlu yanıtlama/görüşme sonlandırma  tuşu sayesinde, gelen aramaları yanıtlamanızı  en kolay hale getiriyor.
 

Bose Mobile In-Ear
 
QuietComfort 15

 
QuietComfort, gürültülü ortamlarda, dışarıdan gelen sesleri azaltmak için daha geniş bir frekans aralığı sağlıyor, böylece, örneğin bir motorun sesi daha uzaklara gidip kayboluyor ve müzik keyfi bozulmuyor. QuitComfort düşük enerji tüketimi ile de dikkat çekiyor. Tek bir alkalin pille 35 saat boyunca Bose’un kalitesi ve müzik kulağınızda kalıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here