Ana sayfa Haber Bora Uzer ve Kenan Doğulu aynı klipte buluştu !

Bora Uzer ve Kenan Doğulu aynı klipte buluştu !

0
Geçtiğimiz yıl Doublemoon etiketiyle yayınlanan ilk albümü B1 ile iyi bir çıkış yakalayarak popüler müziğe nitelikli bir renk ve soluk getiren Bora Uzer albümün en dikkat çekici parçalarından biri olan Bundan Sonra Böyle’ye klip çekti.

Bora Uzer, Aramızda 1 Gerginlik mi Var ? ve Dudaktan Dudağa isimli klip parçalarının ardından 3. çalışması için, aynı zamanda yakın dostu olan Kenan Doğulu ile birlikte besteledikleri ve seslendirdikleri Bundan Sonra Böyle isimli parçayı seçti. Yüksek temposu ve kuvvetli melodik yapısıyla albümün en hit parçalarından olan Bundan Sonra Böyle”nin klip çalışmalarında Bora Uzer ve Kenan Doğulu oldukça renkli ve eğlenceli sahnelere imza attılar.

ünlü yönetmen KETCHE ile çalışan Bora Uzer ve Kenan Doğulu toplam 2 gün boyunca İstanbul’un çeşitli semtlerinde yaklaşık 25 kişilik geniş bir oyuncu ekibi eşliğinde çekimleri tamamladı. Dış mekan çekimleri ağırlıklı olarak Ataköy ve Beşiktaş’ta gerçekleştirilen klipte ikili parçanın dinamizm ve coşkusuna paralel olarak oldukça hareketli ve keyifli görüntüler verdi.

Klip önümüzdeki hafta başından itibaren tüm müzik kanallarında izlenebilir.

 

 


 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here