Ana sayfa Haber Boğaziçi Bilgisayar”dan bbayi.com

Boğaziçi Bilgisayar”dan bbayi.com

0

Yeni e-Ticaret platformu yeniliklerle geldi
 

26 yıldır Türk Bilişim sektörüne hizmet veren ve sektörün önde gelen markalarının dağıtıcılığını yapan  Boğaziçi Bilgisayar yeni B2B sitesi bbayi.com “u iş ortaklarının kullanımına sundu. Yeni site ile beraber Boğaziçi Bilgisayar iş ortaklarına çok daha fazla marka ve ürünü en verimli şekilde ulaştırmayı hedefliyor.

Yeni platform, arayüzü ve gelişmiş filtreleme seçenekleriyle oldukça yenilikçi ve modern görünüyor. Herhangi bir ürün arayan müşteriler için gerekli ve mantıklı alternatif ürün teklifleriyle komple bir hizmet sunuyor.

Yeni B2B sitesi ile ilgili olarak, Boğaziçi Bilgisayar Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Tecdelioğlu şunları söyledi; “B2B sitemizin hazırlanmasında iş ortaklarımızın satın alma sürecini hızlandırmayı, iş yoğunluğu içinde mümkün olan en efektif şekilde işlemlerini tamamlamasını amaçladık. ürün çeşitliliği, ürünlerle ilgili ulaşılacak bilgilerin detayları, gelişmiş ödeme seçenekleri ile bbayi.com müşterilerimizin sıkça kullandığı sektörel referans ve ticaret noktalarından biri olacağı inancındayız.” Tecdelioğlu ayrıca, bu proje ile kayıtlı müşteri sayısını %15, cirolarını da %25 oranında artırmayı hedeflediklerini belirtti.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here