Ana sayfa Donanım Bob Marley ruhunu, Marley teknolojisiyle yaşatın!

Bob Marley ruhunu, Marley teknolojisiyle yaşatın!

0

Marley vizyonunun devamlılığını sağlamak amacıyla yaratılan Marley markası, seçkin teknolojik ürünleriyle Türkiye”de!

Yüksek ses kalitesiyle dünya pazarında dikkatleri üzerine toplayan Marley markalı kulaklıklar ve hoparlörler, çevre dostu malzemelerden üretiliyor.
 

Efsane reggae sanatçısı Bob Marley”in “tek sevgi tek dünya” vizyonundan yola çıkılarak, Marley ailesi tarafından yaratılan Marley markası Türk tüketicilerle buluştu.

 

Gücünü mesleğinin ustası Bob Marley”den alan Marley markası yarattığı her üründe aynı ustalığı hedefliyor. Müzisyenler yardımıyla geliştirilen bas ve tizin uyumuyla her enstrüman ve sesin optimum seviyede duyulması için tasarlanan ürünler aynı zamanda Bob Marley”in zamansızlığına yakışan zorlu yaşam koşullarına dayanacak şekilde üretiliyor.
 

Yüksek ses kalitesi ve ilginç tasarımının yanı sıra, “çevre dostu” özelliğiyle ön plana çıkan kulaklık ve hoparlörler, REWIND adı verilen Marley patentli %30″u kenevir, %30″u organik pamuk ve %40″ı geri dönüştürülmüş plastik şişeler (RPET)”den elde edilen kumaşların kullanımı ile üretiliyor. Geri kazanılmış derinin de kullanıldığı teknolojik ürünler, Bob Marley ruhunu, Marley teknolojisiyle yaşatmak isteyen kullanıcıların beğenisine sunuluyor.
 

Sosyal sorumluluk alanında dünya genelinde bir çok önemli projesi bulunan Marley markası, ürünlerin satışından elde edilen gelirin bir kısmını yine Marley Ailesi tarafından kurulan 1Love Vakfı”na (www.onelove.org) aktararak, gençlik, müzik, çevre ve spor alanında yapılan sosyal sorumluluk projelerine fon sağlıyor.
 

Alacağınız her Marley ürünü ile 1Love Vakfı”na katkı sağlayarak, sosyal sorumluluk projelerine destek verebilirsiniz.
 

Fiyatları 69,00 TL ile 999,00 TL arasında değişen Marley markalı kulak içi ve kulak üstü kulaklık ve hoparlörleri Vakkorama mağazalarında bulabilirsiniz.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here