Ana sayfa Donanım Bob Marley ruhu taşıyan hoparlörler satışta!

Bob Marley ruhu taşıyan hoparlörler satışta!

0

Marley markasının yüksek ses kalitesi ve tasarımıyla dünya pazarında dikkatleri üzerine toplayan hoparlörleri Türk tüketicisinin beğenisine sunuldu

Bob Marley”in müzik yoluyla ‘tek sevgi tek dünya’ sloganından yola çıkılarak yaratılan Marley markası ürünleri artık Türkiye”de de satılıyor. Markanın yüksek ses kalitesiyle dünya pazarında dikkatleri üzerine toplayan hoparlörleri hem şık tasarımları hem de ses kalitesiyle dikkatleri üzerlerine çekiyor.
 

Müzisyenler yardımıyla geliştirilen bas ve tizin uyumuyla her enstrüman ve sesin optimum seviyede duyulması için tasarlanan hoparlörler, aynı zamanda Bob Marley”in zamansızlığına yakışan zorlu yaşam koşullarına dayanacak şekilde üretiliyor.

Bluetooth teknolojisiyle her kaynaktan kablosuz müzik dinleme keyfinin yanı sıra, “çevre dostu” özelliğiyle ön plana çıkan hoparlörlerde FSC sertifikalı huş ağacından elde edilmiş ahşap ve REWIND adı verilen Marley patentli %30 kenevir, %30 organik pamuk ve %40 geri dönüştürülmüş PET şişelerden üretilen kumaş kullanılıyor. Mükemmel ses kalitesine sahip bu ürünler, Bob Marley ruhunu, Marley teknolojisiyle yaşatmak isteyen kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Dekoratif tasarımı ve kolay kullanımı ile kadınların yeni gözdesi olan Marley hoparlörler, yeni bir trende öncülük ediyor: Bob Marley”in en sevilen melodilerini yüksek ses kalitesiyle dinleyerek, Marley ruhunu evinizin her yanında hissedebilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here